30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Coinbase Kripto Cüzdanı, NFT Görüntüleme Özelliğini Başlatıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase, kripto cüzdanı kullanıcılarının yakında NFT koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase, kripto cüzdanı kullanıcılarının yakında NFT koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.
  • NFT görüntüleme özelliği, Coinbase’in Web3’e entegrasyonu daha kolay hale getirme çabalarının bir parçası.
  • Coinbase’in yakın gelecekte OpenSea ile rekabet edecek bir NFT pazarı kurması da bekleniyor.

Coinbase geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, NFT sahiplerinin yakında koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.

Binance indirim kodu

Coinbase’den NFT Görüntüleme Özelliği

NFT odaklı web aracı, şirketin ana borsa platformundan ayrı bir hizmet olan Coinbase Cüzdan’ın bir parçası olarak duyuruldu. Popüler rakibi MetaMask gibi Coinbase Cüzdan da kullanıcıların NFT’lere, DeFi uygulamalarına ve gelişmekte olan Web3 dünyasının diğer öğelerine erişmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Hem MetaMask hem de Coinbase Cüzdan aslında başta mobil uygulamalar olarak piyasaya sürüldü; ancak ilerleyen süreçte tarayıcı uzantıları olarak da erişilebilir hale geldiler.

Coinbase Bir de NFT Pazarı Kuruyor

Coinbase yöneticisi Sid Coelho-Prabhu konu ile ilgili açıklamasında, yeni NFT görüntüleme aracının önümüzdeki birkaç gün içinde Cüzdan’a geleceğini söyledi ve kullanıcıların buna uyum sağlamak için Chrome tarayıcı ayarlarını güncellemelerini önerdi.

Coelho-Prabhu, “Yakında kullanıcılar NFT koleksiyonlarını Coinbase Cüzdan uzantısından görebilecek ve OpenSea gibi popüler NFT pazarlarına kolayca erişebilecek.” ifadelerini kullandı.

Söz konusu duyuru, Coinbase’in endüstri lideri OpenSea ile rekabet etmek için bir NFT pazarı geliştireceğini açıklamasının ardından geldi. Coinbase, şirketin sosyal medya özelliklerini de içereceğini belirttiği NFT pazarı ile ilgili henüz detaylı bilgi paylaşımı yapmasa da; önümüzdeki aylar içinde bu pazarın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar