27 Ocak 2022, Perşembe
-0.9 C
İstanbul

Coinbase Kripto Cüzdanı, NFT Görüntüleme Özelliğini Başlatıyor

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Coinbase, kripto cüzdanı kullanıcılarının yakında NFT koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase, kripto cüzdanı kullanıcılarının yakında NFT koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.
  • NFT görüntüleme özelliği, Coinbase’in Web3’e entegrasyonu daha kolay hale getirme çabalarının bir parçası.
  • Coinbase’in yakın gelecekte OpenSea ile rekabet edecek bir NFT pazarı kurması da bekleniyor.

Coinbase geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, NFT sahiplerinin yakında koleksiyonlarını doğrudan web tarayıcılarında görüntüleyebileceklerini duyurdu.

Binance indirim kodu

Coinbase’den NFT Görüntüleme Özelliği

NFT odaklı web aracı, şirketin ana borsa platformundan ayrı bir hizmet olan Coinbase Cüzdan’ın bir parçası olarak duyuruldu. Popüler rakibi MetaMask gibi Coinbase Cüzdan da kullanıcıların NFT’lere, DeFi uygulamalarına ve gelişmekte olan Web3 dünyasının diğer öğelerine erişmesine olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Hem MetaMask hem de Coinbase Cüzdan aslında başta mobil uygulamalar olarak piyasaya sürüldü; ancak ilerleyen süreçte tarayıcı uzantıları olarak da erişilebilir hale geldiler.

Coinbase Bir de NFT Pazarı Kuruyor

Coinbase yöneticisi Sid Coelho-Prabhu konu ile ilgili açıklamasında, yeni NFT görüntüleme aracının önümüzdeki birkaç gün içinde Cüzdan’a geleceğini söyledi ve kullanıcıların buna uyum sağlamak için Chrome tarayıcı ayarlarını güncellemelerini önerdi.

Coelho-Prabhu, “Yakında kullanıcılar NFT koleksiyonlarını Coinbase Cüzdan uzantısından görebilecek ve OpenSea gibi popüler NFT pazarlarına kolayca erişebilecek.” ifadelerini kullandı.

Söz konusu duyuru, Coinbase’in endüstri lideri OpenSea ile rekabet etmek için bir NFT pazarı geliştireceğini açıklamasının ardından geldi. Coinbase, şirketin sosyal medya özelliklerini de içereceğini belirttiği NFT pazarı ile ilgili henüz detaylı bilgi paylaşımı yapmasa da; önümüzdeki aylar içinde bu pazarın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend