30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Coinbase, Filecoin’i Listeledi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

San Francisco merkezli kripto borsası Coinbase, Filecoin’i listeleyen en son borsa olarak kayıtlara geçti.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • San Francisco menşeli kripto para borsası Coinbase, Filecoin’i (FIL) listelediğini duyurdu.
  • Coinbase’de listelenmesinin ardından Filecoin fiyatında %3 oranının üzerinde artış yaşandı.
  • Yine de Coinbase, bu oyuna dahil olmak için biraz geç kalmış gibi görünüyor.

Kripto para borsası Coinbase bugün, Filecoin’i (FIL) listelediğini duyurdu. Bu, FIL’in mainnet’te piyasaya sürülmesinden iki ay sonra gerçekleşti. Coinbase borsasında listelenmesinin ardından Filecoin’in fiyatı yaklaşık olarak %3 artış yaşadı ve 32 Dolar seviyesine yükseldi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Filecoin, bundan böyle, Coinbase destekli tüm bölgelerde, Coinbase’in web sitesinde ve ayrıca Android ve iOS uygulamalarında mevcut. Coinbase kullanıcıları, Filecoin’in ticaretini yapabilirler.

Filecoin Tokeni FIL’in Daha Önce Piyasaya Sürülmesi Planlanıyordu

Ekim ayında piyasaya sürülen Filecoin’in FIL tokeni uzun zamandır ayak seslerini duyuruyordu. Filecoin’i yaratan şirket olan Protocol Labs, üç yıl önce bir ICO kapsamında 200 milyon Dolar değerinde fon toplamayı başarmıştı. FIL tokeninin de aslında çok daha erken başlatılması planlıyordu.

Filecoin, merkezi olmayan bir tür Google Drive gibi düşünülebilir. Google’ın dosyalarınızı bir veri merkezinde toplamasına ve depolamasına izin vermek yerine, Coinbase’de dağıtılmış bir bilgisayar ağı şifrelenmiş dosyalarınızı sizin için depolar.

Filecoin’in Fiyatı Son 24 Saatte %3.94 Arttı

San Francisco menşeli kripto para borsası Coinbase’de listelenmesinin ardından Filecoin fiyatında gözle görülür bir artış yaşadı. Tek bir Filecoin’in fiyatı, son 24 saat içerisinde %3.94 artış kaydederek 31.99 Dolar düzeyine ulaştı.

Ancak önemle belirtmek gerekir ki Coinbase bu oyuna dahil olmak için bir hayli geç kaldı. Filecoin’in FIL tokeni, diğer pek çok büyük borsada halihazırda listelenmiş durumda. Söz konusu büyük borsalar arasında Binance, Kraken ve Huobi Global gibi kripto para dünyasının önde gelen platformları yer alıyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Arzının %5'ine Sahip Olan Milyarder Kaliforniya Valiliği İçin Aday Olacak

Coinbase’in oyuna geç dahil olması nasıl bir etki yaratacak, merakla bekleniyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar