11 Ağustos 2022, Perşembe
24.6 C
İstanbul

Coinbase, Önümüzdeki 2 Ay İçinde Dogecoin’i Listeleyecek

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, DOGE kullanıcıları için bazı güzel haberler verdi.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase önümüzdeki haftalarda Dogecoin’i listeleyeceğini duyurdu.
  • Duyuru bizzat şirket CEO’su Brian Armstrong tarafından yapıldı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, dün yaptığı açıklamalarda, borsanın yakın gelecekte oldukça popüler olan kripto para Dogecoin’i listeleyeceğini dile getirdi.

Binance indirim kodu

DOGE, 6 – 8 Hafta İçinde Coinbase’de Listelenecek

Armstrong, şirketin ilk çeyrek kazançlarını açıkladığı bir konuşmanın ardından “DOGE’yi önümüzdeki 6 – 8 hafta içinde listelemeyi planlıyoruz.” dedi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dogecoin, kısa süre önce, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Saturday Night Live’a katılacağının açıklanması ile birlikte rekor seviyelere yükselmişti. Asıl umut, Elon Musk’ın SNL’de boy göstermesinina ardından DOGE’nin 1 Dolar seviyesine ulaşması yönünde idi. Ancak bu gerçekleşmedi; DOGE o günden sonra önemli bir düşüş yaşadı.

Armstrong, ayrıca, kripto ekonomisinin giderek daha fazla varlık ile çeşitlendiği ve yeni kripto para ekleme sürecinin, bir uygulama mağazasına uygulama ekleme sürecine benzediğini dile getirdi.

Konuşma esnasında Armstrong’a, merkezi olmayan borsalar (DEX) hakkındaki görüşleri de soruldu. Armstrong, kendisinin ve şirketi Coinbase’in merkezi olmayan finans (DeFi) konusunda “çok heyecanlı” olduğunu belirtti.

“Coinbase, Uluslararası Arenada Yavaş İlerliyor”

Öte yandan Coinbase’deki ücretlerin diğer borsalara göre neden daha yüksek olduğu da bir diğer soru olarak Armstrong’a iletildi. Konu ile ilgili, “Ücretlerle kazanmaya veya rekabet etmeye çalışmıyoruz. En güvenilir borsa olmaya çalışıyoruz.” cevabı verildi.

Kazanç raporları açıklanırken Coinbase CFO’su Haas, şirketin net gelirinin %12-15 bandını reklama harcama niyetinde olduğunu belirtti. Haas, ayrıca, şirketin “uluslararası arena istenilenden daha yavaş ilerlediğini” de bir özeleştiri olarak kabul etti.

Armstrong, kripto paradaki düzenleyici ile ilgili karışıklıklarla ilgilenmek için Washington’da oldukça mesai harcadığını da açıkladı. Ancak SEC’in gelecekteki potansiyel yaklaşımı ile ilgili net bir ifade kullanmadı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar