30 Kasım 2022, Çarşamba
12.6 C
İstanbul

Coinbase, XRP Sahipleri İçin Düzenlenecek Olan Airdrop’u Destekliyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Coinbase müşterileri, ücretsiz XRP airdrop’una katılabilecek.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase, tüm XRP sahiplerine ücretsiz kripto verecek airdrop’u destekliyor.
  • Airdrop’u düzenleyen şirket, geçen hafta, Coinbase için muhtemelen çok geç olduğunu söylemişti.
  • Diğer birkaç borsa da airdropu destekliyor.

Önümüzdeki hafta tüm XRP sahiplerine eşdeğer miktarda Spark token sağlamak için Flare Network şirketi tarafından bir airdrop düzenlenecek. Geçtiğimiz hafta şirket tarafından yapılan bir açıklamada, Coinbase müşterilerinin airdrop’a katılması için muhtemelen çok geç kaldıkları belirtilmişti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Coinbase İşleri Tersine Çevirmeyi Başardı

Ancak bugün yapılan ani bir açıklama ile Coinbase, işleri tersine çevirdiğini duyurdu. Sonuç olarak, ve en önemlisi, Coinbase, Spark airdrop’u destekleyecek!

Coinbase tarafından bugün yayınlanan coşkulu duyuruda, “12 Aralık 2020 tarihinde Coinbase veya Coinbase Pro’da XRP bakiyesine sahip uygun bir müşteriyseniz, Coinbase’den Spark tokenleri alabileceksiniz.” ifadeleri yer aldı.

Yaşasın!

Ancak, Coinbase müşterileri için bir uyarı yapıldı. Söz konusu airdrop’u alma şansınızı azaltabilecek son bir engel daha var: Düzenleyiciler.

Bazı Müşteriler Coinleri Alamayabilir

San Francisco merkezli bir borsa olan Coinbase, hangi paraları listeleyip listeleyemeyeceğini belirleyen düzenleyicilere aittir.

Dolayısıyla Coinbase airdropu desteklese bile, bazı müşteriler coinleri almak için uygun olmayabilir.

Konu ile ilgili borsa yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Herhangi bir varlığı destekleme kararımız, önemli teknik ve uyumluluk incelemesi gerektirir; ve bazı yargı alanlarında düzenleyici onaylara tabi olabilir. Bu nedenle, Spark’ın şu anda herhangi bir özel yargı alanında ne zaman dağıtılabileceği konusunda garanti veremiyoruz.” ifadesinin altı çizildi.

Airdrop’u hangi bölgeler destekliyor? Bunun henüz net bir cevabı bulunmuyor.

Söz konusu Airdrop’u destekleyen diğer borsalar arasında ise Kraken, Binance, Bitfinex, Bithumb, Bittrex, eToro, Huobi, OKEx ve Poloniex yer alıyor.

İlgili Haber:  Paypal Tüm Bitcoin Arzını Ele mi Geçirecek?

Elbette, bu Spark tokenlerinin bir işe yarayıp yaramayacağının garantisi yok.

 

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar