1 Temmuz 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Coinbase’in Yeni NFT Platformuna 1.4 Milyon Kişi Kayıt Oldu!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Coinbase’in yeni NFT platformunun bekleme listesindeki kullanıcı sayısı 1.4 milyonu aştı. NFT platformuna “çılgın” bir talep var.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Coinbase’in yeni NFT platformunun bekleme listesindeki kullanıcı sayısı 1.4 milyonu aştı.
  • Borsa, platformun duyurusunu bundan sadece 48 saat önce Salı günü yapmıştı.

Kripto borsası Coinbase’in yeni NFT pazarına kayıt olmak için 1.4 milyon kişi sırada bekliyor! Borsa, platformun duyurusunu ise bundan sadece 48 saat önce Salı günü yapmıştı. İki gün içinde 1.4 milyon kişi, platforma kaydolmak için sıraya girdi.

Binance indirim kodu

NFT Platformuna Yoğun İlgi

Yıl sonundan önce açılması planlanan Coinbase NFT pazarı, şirketin duyurusuna göre, “NFT’leri basmayı, satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Şirket, ayrıca, “Coinbase’in milyonlarca insanın Bitcoin’e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olduğu gibi, NFT’ler için de aynı şeyi yapmak istiyoruz.” diye ekledi.

Şu dakika itibariyle Coinbase NFT platformu için bekleme listesi sayacı 1.427.450’ye ulaştı; böyle giderse, gün sonunda 2 milyon seviyesi aşılabilir.

Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena Çarşamba günü Twitter’dan yaptığı duyuruda ise, “Çok sayıda kayıt isteği alıyoruz. Tüm ilginiz için çok minnettarız. Sunucularımızda çılgınca yükler görüyoruz ve ekibimiz bunu çözmek için çok çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

Coinbase de NFT Yarışına Katılıyor

OpenSea ve Rarible, mevcut NFT pazarının lider platformları olarak öne çıkıyor. Blockchain analiz firması CoinGecko’nun son raporuna göre, söz konusu iki platform, 2021’in 3. çeyreğinde toplam 6.8 milyar Dolarlık NFT ticaret hacmi üretti.

DappRadar’dan elde edilen veriler ise geçtiğimiz ay boyunca OpenSea’nin günlük olarak ortalama 261.050 aktif kullanıcıya ulaştığını; toplam 3.02 milyar Dolar değerinde olan 2.49 milyon işlem gerçekleştirdiğini gösteriyor.

İlgili Haber:  Ünlü Bitcoin Borsasının Attığı Şok Mail İle Kripto Para Yatırımcıları Büyük Bir Panik Yaşadı!

Hiç şüphesiz bunlar, yeni gelişen NFT endüstrisi için oldukça etkileyici rakamlar. Bu süreçte Binance ve FTX gibi kripto para borsalarının ardından ABD merkezli Coinbase borsası da NFT alanına dahil olma kararı almış gibi görünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar