9.4 C
İstanbul
9 Aralık 2021, Perşembe

Coinbase’in Yeni NFT Platformuna 1.4 Milyon Kişi Kayıt Oldu!

Önemli Gelişmeler

Coinbase’in yeni NFT platformunun bekleme listesindeki kullanıcı sayısı 1.4 milyonu aştı. NFT platformuna “çılgın” bir talep var.

blank

Haberin Özeti

  • Coinbase’in yeni NFT platformunun bekleme listesindeki kullanıcı sayısı 1.4 milyonu aştı.
  • Borsa, platformun duyurusunu bundan sadece 48 saat önce Salı günü yapmıştı.

Kripto borsası Coinbase’in yeni NFT pazarına kayıt olmak için 1.4 milyon kişi sırada bekliyor! Borsa, platformun duyurusunu ise bundan sadece 48 saat önce Salı günü yapmıştı. İki gün içinde 1.4 milyon kişi, platforma kaydolmak için sıraya girdi.

blank

NFT Platformuna Yoğun İlgi

Yıl sonundan önce açılması planlanan Coinbase NFT pazarı, şirketin duyurusuna göre, “NFT’leri basmayı, satın almayı, sergilemeyi ve keşfetmeyi her zamankinden daha kolay hale getirecek.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Şirket, ayrıca, “Coinbase’in milyonlarca insanın Bitcoin’e ilk kez kolay ve güvenilir bir şekilde erişmesine yardımcı olduğu gibi, NFT’ler için de aynı şeyi yapmak istiyoruz.” diye ekledi.

Şu dakika itibariyle Coinbase NFT platformu için bekleme listesi sayacı 1.427.450’ye ulaştı; böyle giderse, gün sonunda 2 milyon seviyesi aşılabilir.

Coinbase ürün başkan yardımcısı Sanchan Saxena Çarşamba günü Twitter’dan yaptığı duyuruda ise, “Çok sayıda kayıt isteği alıyoruz. Tüm ilginiz için çok minnettarız. Sunucularımızda çılgınca yükler görüyoruz ve ekibimiz bunu çözmek için çok çalışıyor.” ifadelerini kullandı.

Coinbase de NFT Yarışına Katılıyor

OpenSea ve Rarible, mevcut NFT pazarının lider platformları olarak öne çıkıyor. Blockchain analiz firması CoinGecko’nun son raporuna göre, söz konusu iki platform, 2021’in 3. çeyreğinde toplam 6.8 milyar Dolarlık NFT ticaret hacmi üretti.

DappRadar’dan elde edilen veriler ise geçtiğimiz ay boyunca OpenSea’nin günlük olarak ortalama 261.050 aktif kullanıcıya ulaştığını; toplam 3.02 milyar Dolar değerinde olan 2.49 milyon işlem gerçekleştirdiğini gösteriyor.

İlgili Haber:  6.000 Coinbase Kullanıcısı Soyuldu: Şirket, Geri Ödeme Yapacağını Söyledi!

Hiç şüphesiz bunlar, yeni gelişen NFT endüstrisi için oldukça etkileyici rakamlar. Bu süreçte Binance ve FTX gibi kripto para borsalarının ardından ABD merkezli Coinbase borsası da NFT alanına dahil olma kararı almış gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend