1 Temmuz 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Cosmos (ATOM) Fiyatı, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Birlikte çalışabilirlik alanına odaklanan blok zinciri ağı Cosmos, harika bir fiyat yükselişi yaşıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Kripto para piyasasının küresel değeri, son 24 saatte neredeyse hiç hareket etmedi.
  • Bu durgunluğa rağmen bir altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Cosmos, son 24 saatte %10’un üzerinde fiyat artışı yaşayarak 40.76 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

Kripto veri toplayıcısı Nomics’e göre, kripto para piyasasının toplam 2.51 trilyon Dolarlık küresel değeri, son 24 saat içinde neredeyse hiç hareket etmedi. Ancak dikkat çeken altcoinlerden Cosmos (ATOM), bu süreçte %10.74’lük bir artış yaşayarak 40.76 Dolar fiyatına ulaştı. Bu, ATOM için tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesi olarak kaydedildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Cosmos Fiyat Artışı

ATOM dün 40 Dolar eşiğini aştı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 40.76 Dolara ulaştı. Bugün küçük bir geri çekilme yaşayan ATOM, şu dakikalarda 40 Dolar seviyesinin hemen altında seyrediyor. Yine de kripto para, bir hafta öncesine göre 10 Dolar ve bir ay öncesine göre de 20 Dolar daha yüksek seviyeden işlem görüyor.

Cosmos projesi, geliştiricileri tarafından “blok zincirlerin interneti” olarak tanımlanıyor.

18 Ağustos’ta, Emeris adlı zincirler arası bir DeFi arayüzünün piyasaya sürülmesinden sonra ATOM fiyatı %25’lik bir diğer önemli artış yaşamış ve 15 Dolardan 20 Dolara yükselmişti.

Cosmos, Ethereum Blok Zinciri ile Köprü Kurduğunu Açıkladı

Ağustos ayının sonunda ise Cosmos, Ethereum ağı ile bir köprü kurduğunu açıkladı. Cosmos üzerine kurulu merkezi olmayan bir borsa (DEX) olan Sifchain’in blok zincirler arası iletişim protokolü (IBC) ile entegrasyonu, Cosmos ve Ethereum ağları arasındaki ticareti ilk kez mümkün hale getirdi.

İlgili Haber:  Uzmanlara Göre Piyasalarda 2017 Yılındakine Benzer Bir Düzeltme Yaşanabilir

Bugün itibariyle ATOM, piyasa değerine göre 21. en büyük kripto para konumunda yer alıyor. ATOM’un en büyük 20 kripto para arasında girmesi için FTX Token’i geride bırakması gerekiyor. İki kripto para arasındaki piyasa değeri farkı ise şu dakikalarda 800 milyon Dolar olarak kaydediliyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar