29 Ocak 2022, Cumartesi
7.6 C
İstanbul

Analist: Cosmos (ATOM), Avalanche (AVAX) Benzeri Bir Fiyat Artışı ile 100 Dolara Ulaşabilir!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Analistler, Cosmos (ATOM) fiyatının önümüzdeki haftalarda büyük kazançlar kaydetme potansiyeline sahip olduğunu çünkü uzun vadeli grafiğinin bir yükseliş modeli gösterdiğini belirtiyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Cosmos, önde gelen Ethereum rakibi Avalanche’ye benzer bir fiyat artışı yakalayabilir.
  • Analistler, böyle bir durumda ATOM fiyatının orta vadede 100 Dolar seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor.

ATOM fiyatının, Avalanche (AVAX) benzeri bir yükseliş rallisi yapabileceği ve bu yükselişin sonunda 100 Dolar fiyatına kadar yükselebileceği öngörülüyor.

Binance indirim kodu

Cosmos (ATOM) 100 Dolar Hedefine Ulaşabilir mi?

Analistler, ATOM’un uzun vadeli grafiğine bakarak yaptıkları yorumda, şu anda 27 Dolar seviyesinde olan ATOM için en yakın ve gerçekçi hedefin 35 Dolar olduğunu; bu seviyenin aşılması halinde ise yeni fiyat hedefinin 65 Dolar olacağını öngörüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

ATOM’un AVAX benzeri bir yükseliş rallisi yakalaması halinde ise temel hedefinin 100 Dolar seviyesine çıkabileceği belirtiliyor.

ATOM’daki yükseliş beklentisi, kripto paranın Haziran ayından bu yana yaklaşık %330’luk fiyat artışı yaşamasına temellendiriliyor. ATOM, Haziran ayının başında yalnızca 7.82 Dolar seviyesinden işlem görüyordu. Kripto para geçtiğimiz günlerde ise 32 Dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

ATOM Arzının %64’ü Stake Edilmiş Durumda

Ayrıca ATOM arzının dolaşımdaki kıtlığı da analistleri böylesine olumlu bir öngörü yapmak adına teşvik ediyor. Messari’nin verilerine göre mevcut ATOM arzının yaklaşık %64’ü stake edilmiş durumda ve dolaşımda değil.

Bağımsız bir piyasa analisti olan Pentoshi de yüksek seviyede stake edilen ATOM tokeninin, kripto paranın fiyatını yukarı doğru taşıyan temel etkenlerden biri olduğunu belirtti.

“Bluntz” takma adıyla bilinen başka bir analist ise ATOM’un, önde gelen Ethereum rakiplerinden Avalanche’nin kaydettiği fiyat artışını takip ederek yükselişine devam edeceğini öngördü. Bluntz’a göre, ATOM böyle bir boğa başarısı yakalayabilirse “orta vadede” 100 Dolar hedefine ulaşabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend