12 Ağustos 2022, Cuma
23.7 C
İstanbul

Crypto.com 26 Mart’ta Bir NFT Pazarı Başlatıyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Kripto borsası Crypto.com, bu hafta bazı sanatçıları, müzisyenleri ve bir F1 ekibini projesine dahil ederek NFT sanat koleksiyonları dünyasına iddialı bir şekilde giriyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Crypto.com, 26 Mart Cuma günü bir NFT pazarı başlatıyor.
  • Pop kültür sanatçısı BossLogic, Snoop Dog, Aston Martin Cognizant ve Boy George’un da yer aldığı ilk NFT satışlarına yoğun talep olması bekleniyor.

Kripto borsası Crypto.com, son zamanlarda gittikçe yükselen değiştirilemeyen token (NFT) kripto sanatı fenomenine dahil oluyor. Şirket, bugün, bir dizi tanınmış sanatçı, müzisyen ve markadan özel indirimler içeren kripto koleksiyonları için bir platform başlatma planlarını duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Crypto.com NFT Pazarına Pek Çok Ünlü İsim Destek Veriyor

Crypto.com/NFT olarak adlandırılan yeni platform 26 Mart Cuma günü piyasaya çıkacak ve hayranların doğrulanabilir şekilde kıt ve blockchain onaylı dijital koleksiyonlar satın almasına olanak tanıyacak.

Marvel ve Disney ile çalışan ve büyük bir takipçi kitlesine sahip olan pop kültür sanatçısı Kode “BossLogic” Abdo, Cuma günkü ilk satışın merkezinde yer alacak.

Ayrıca Formula 1 yarış takımı Aston Martin Cognizant, Crypto.com’da bir NFT serisi başlatacak. Crypto.com’un NFT sanatçıları listesinde Snoop Dogg, Boy George ve Lionel Richie (kripto sanatçısı Klarens Malluta ile birlikte) gibi önde gelen isimler ve kitap yayıncısı OPUS yer alıyor.

NFT Patlaması Devam Ediyor

Crypto.com’un NFT’lere geçişi, kripto sanatı ve koleksiyon ürünleri için talep ve değerdeki büyük bir artışın ardından geliyor. En büyük üç NFT borsası yalnızca Şubat ayında 342 milyon Dolarlık işlem hacmi bildirdi: Bu değer, 2020’nin toplamından daha fazla. Patlama, NBA Top Shot ve Beeple’ın Christie’deki 69 milyon Dolarlık NFT satışıyla hız kazandı.

İlgili Haber:  XRP Fiyatı Yükselmeye Devam Ediyor

Crypto.com ayrıca NHL’den Montreal Canadiens’in sponsorluğunu da duyurdu ve logosunun takımın Bell Center arenasında görüneceğini açıkladı. Bu tip pazarlama anlaşmaları, ileride daha fazla NFT işbirliğine yol açabilir. En son Downtown Music Holdings’te Baş Strateji Sorumlusu olan Joe Conyer, Crypto.com’a katıldı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar