5 Ağustos 2022, Cuma
23.5 C
İstanbul

Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı %30 Oranında Artarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı: İşte Nedeni!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Peki Singapur merkezli borsa coininin fiyatı neden arttı?

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Crypto.com’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu birkaç yüksek profilli ortaklık anlaşması, CRO fiyatında yaşanan artışın temel nedeni olarak görülüyor.
  • Crypto.com, Los Angeles’da yer alan Staples Center’ın isim hakkını 20 yıl boyunca satın almak için toplam 700 milyon Dolarlık bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Crypto.com’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu birkaç yüksek profilli ortaklık anlaşması, CRO fiyatında yaşanan artışın temel nedeni olarak görülüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı Rekor Kırdı!

CoinGecko verilerine göre Crypto.com Coin (CRO) fiyatı son 24 saatte %30’un üzerinde arttı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.57 Dolara ulaştı. CRO, en son 15 Kasım tarihinde 0.50 Dolarlık bir fiyat görmüştü. CRO fiyatı, aslında Crypto.com’un rakip borsası olan Coinbase’de listelenmesinden bu yana neredeyse 3 kat arttı.

CRO fiyatındaki artışın en büyük nedeni ise Singapur merkezli borsanın geçtiğimiz günlerde açıkladığı kapsamlı bir ortaklık anlaşması olarak görülüyor. Crypto.com, Los Angeles’da yer alan Staples Center’ın isim hakkını 20 yıl boyunca satın almak için toplam 700 milyon Dolarlık bir anlaşma imzaladığını açıkladı. 1999 yılında açılan Staples Center, Los Angeles Lakers (NBA), Clippers (NBA), Sparks (WNBA) ve Kings (NHL) gibi önde gelen profesyonel spor takımlarına ev sahipliği yapıyor. Salon, spor karşılaşmalarının yanında sık sık konserler ve çeşitli etkinlikler ile de gündeme geliyor.

İlgili Haber:  Tether'in Piyasa Değeri 2020'de 4 Kat Artarak 15 Milyar Dolara Ulaştı

Görünen o ki; Los Angeles’ın, sporun ve eğlence sektörünün merkezinde yer alan böylesine önemli bir mekana ismini vermek, Crypto.com’un yerel kripto parasını da son derece pozitif bir şekilde etkiledi ve rekor seviyelere taşıdı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar