18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı %30 Oranında Artarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı: İşte Nedeni!

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 1 hafta önce

blank

Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Peki Singapur merkezli borsa coininin fiyatı neden arttı?

blank

Haberin Özeti

  • Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Crypto.com’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu birkaç yüksek profilli ortaklık anlaşması, CRO fiyatında yaşanan artışın temel nedeni olarak görülüyor.
  • Crypto.com, Los Angeles’da yer alan Staples Center’ın isim hakkını 20 yıl boyunca satın almak için toplam 700 milyon Dolarlık bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Crypto.com Coin (CRO) fiyatı, geçtiğimiz 24 saat içinde %30 oranında artarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Crypto.com’un geçtiğimiz günlerde duyurduğu birkaç yüksek profilli ortaklık anlaşması, CRO fiyatında yaşanan artışın temel nedeni olarak görülüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Crypto.com Coin (CRO) Fiyatı Rekor Kırdı!

CoinGecko verilerine göre Crypto.com Coin (CRO) fiyatı son 24 saatte %30’un üzerinde arttı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.57 Dolara ulaştı. CRO, en son 15 Kasım tarihinde 0.50 Dolarlık bir fiyat görmüştü. CRO fiyatı, aslında Crypto.com’un rakip borsası olan Coinbase’de listelenmesinden bu yana neredeyse 3 kat arttı.

CRO fiyatındaki artışın en büyük nedeni ise Singapur merkezli borsanın geçtiğimiz günlerde açıkladığı kapsamlı bir ortaklık anlaşması olarak görülüyor. Crypto.com, Los Angeles’da yer alan Staples Center’ın isim hakkını 20 yıl boyunca satın almak için toplam 700 milyon Dolarlık bir anlaşma imzaladığını açıkladı. 1999 yılında açılan Staples Center, Los Angeles Lakers (NBA), Clippers (NBA), Sparks (WNBA) ve Kings (NHL) gibi önde gelen profesyonel spor takımlarına ev sahipliği yapıyor. Salon, spor karşılaşmalarının yanında sık sık konserler ve çeşitli etkinlikler ile de gündeme geliyor.

İlgili Haber:  Crypto.com, DeFi Furyasına Katıldı ve DeFi Swap'i Tanıttı

Görünen o ki; Los Angeles’ın, sporun ve eğlence sektörünün merkezinde yer alan böylesine önemli bir mekana ismini vermek, Crypto.com’un yerel kripto parasını da son derece pozitif bir şekilde etkiledi ve rekor seviyelere taşıdı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend