18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

DeFi Protokolü Balancer, WallStreetBets Kripto Uygulaması ile Entegre Oldu

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 3 ay önce

blank

WSBDApp’ın merkezi olmayan ETP’leri, geleneksel finans ve DeFi yatırımları arasındaki boşluğu kapatmak için Balancer Protokolüne geliyor.

blank

Haberin Özeti

  • Balancer, WallStreetBets tarafından oluşturulan blok zinciri tabanlı ticaret platformu WSBDApp ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.
  • Bu ortaklık sayesinde kullanıcılar, WSBDApp cüzdanlarını Balancer protokolü yardımıyla kendi portföylerine bağlayabilecek.

Popüler bir otomatik piyasa yapıcısı olan Balancer, bugün WallStreetBets tarafından oluşturulan blok zinciri tabanlı ticaret platformu WSBDApp ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Balancer Nedir?

İşbirliği, WSBDApp’in DeFi olanaklarını daha da genişletme ve hem kripto meraklısı hem de geleneksel yöntemlere aşina yatırımcılara kripto yatırımı yapma imkanı sağlayacak.

Balancer protokolü başlangıçta Ethereum üzerine inşa edildi. Protokol, kullanıcıların özelleştirilebilir havuzlara kripto likiditesi oluşturmasına olanak sağlıyor.

Balancer protokolü, bu yılın başlarında, Algorand blok zincirinin yanı sıra yakın zaman önce piyasaya sürülen Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum ile de entegre olduğunu duyurdu.

Balancer ve WallStreetBets İşbirliği

WSBDApp, Balancer ile yaptığı işbirliği sayesinde, ABD Doları gibi itibari para ile desteklenen ve topluluk tarafından seçilen bir stablecoin sepetinin yanı sıra Wrapped Bitcoin (WBTC), Wrapped Ethereum (WETH), çeşitli tokenize edilmiş emtialar ve kripto paraları da piyasaya sürecek.

WSBDApp’ın anonim CEO’su BTCVIX, “WallStreetBets topluluğunda herkes için bir şeyler var; ve ETP’ler gibi demokratik araçlarla dünyaya finansal piyasaların gerçekten nasıl yönetilmesi gerektiğini gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kullanıcılar, WSBDApp cüzdanlarını Balancer protokolü yardımıyla kendi portföylerine bağlayabilecek ve ardından varlıklarını temsil eden bir token satın almak için itibari para birimlerini kullanabilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Haber:  DeFi Protokolü Compound’daki Bir Hata, Kullanıcıların Yanlışlıkla 20 Milyon Dolarlık Token Kazanmasına Neden Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend