27 Mayıs 2022, Cuma
20 C
İstanbul

DeFi Protokolü Balancer, WallStreetBets Kripto Uygulaması ile Entegre Oldu

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

WSBDApp’ın merkezi olmayan ETP’leri, geleneksel finans ve DeFi yatırımları arasındaki boşluğu kapatmak için Balancer Protokolüne geliyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Balancer, WallStreetBets tarafından oluşturulan blok zinciri tabanlı ticaret platformu WSBDApp ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.
  • Bu ortaklık sayesinde kullanıcılar, WSBDApp cüzdanlarını Balancer protokolü yardımıyla kendi portföylerine bağlayabilecek.

Popüler bir otomatik piyasa yapıcısı olan Balancer, bugün WallStreetBets tarafından oluşturulan blok zinciri tabanlı ticaret platformu WSBDApp ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Balancer Nedir?

İşbirliği, WSBDApp’in DeFi olanaklarını daha da genişletme ve hem kripto meraklısı hem de geleneksel yöntemlere aşina yatırımcılara kripto yatırımı yapma imkanı sağlayacak.

Balancer protokolü başlangıçta Ethereum üzerine inşa edildi. Protokol, kullanıcıların özelleştirilebilir havuzlara kripto likiditesi oluşturmasına olanak sağlıyor.

Balancer protokolü, bu yılın başlarında, Algorand blok zincirinin yanı sıra yakın zaman önce piyasaya sürülen Ethereum ölçeklendirme çözümü Arbitrum ile de entegre olduğunu duyurdu.

Balancer ve WallStreetBets İşbirliği

WSBDApp, Balancer ile yaptığı işbirliği sayesinde, ABD Doları gibi itibari para ile desteklenen ve topluluk tarafından seçilen bir stablecoin sepetinin yanı sıra Wrapped Bitcoin (WBTC), Wrapped Ethereum (WETH), çeşitli tokenize edilmiş emtialar ve kripto paraları da piyasaya sürecek.

WSBDApp’ın anonim CEO’su BTCVIX, “WallStreetBets topluluğunda herkes için bir şeyler var; ve ETP’ler gibi demokratik araçlarla dünyaya finansal piyasaların gerçekten nasıl yönetilmesi gerektiğini gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kullanıcılar, WSBDApp cüzdanlarını Balancer protokolü yardımıyla kendi portföylerine bağlayabilecek ve ardından varlıklarını temsil eden bir token satın almak için itibari para birimlerini kullanabilecek.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar