11 Ağustos 2022, Perşembe
23.7 C
İstanbul

Deneyimli Analist: “Bu 4 Altcoine Aralık Ayında Dikkat!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ünlü analist Aaron Arnold, Aralık ayında dikkat çekmek istediği dört altcoini takipçileriyle paylaştı.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Chainlink

Arnold’un listesinde yer alan ilk altcoin olan Chainlink, analiste göre Google’ın eski CEO’larından biri olan milyarder bir ismin Chainlink Labs’in danışmanlığını yapacak olmasıyla dikkat çekiyor. Ünlü milyarder Eric Schmidt, altcoine danışmanlık yapacak en zengin isimlerden biri olacak. Ünlü milyarder daha önce yaptığı açıklamalarında Bitcoin’i “harika bir kriptografik başarım” olarak tanımlamıştı. Schmidt’in net varlığının yaklaşık olarak 23.6 milyar dolar seviyesinde olduğu düşünülüyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analiste göre eski bir Google CEO’sunun kripto para piyasasına girmesi, Chainlink altcoini için olumlu bir gelişme olarak nitelendirilebilir.

Ubisoft

Analistin listesinde ikinci sırada, dünya genelinde de geliştirici stüdyoları bulunan Fransız bir oyun devi olan Ubisoft yer alıyor. Yıllardır kripto para piyasası ve NFT dünyasıyla içli dışlı olan Ubisoft, oyun içi NFT’lerin kullanımına olanak sağlayacak ilk büyük oyun şirketi olma özelliği taşıyacak.

Analiste göre bu durum, NFT ve oyun sektöründeki kripto para dünyası için büyük bir dönüm noktası olma özelliğine sahip.

Oyun devi, oluşturduğu NFT’leri, Tezos (XTZ) altcoini üzerinde çalışacak yeni bir girişim ile piyasaya sürecek.

Ubisoft, 7 Aralık tarihinde oyuncuların Tezos Blockchain’i üzerinde tokenize edilmiş oyun içi eşyaları kazanabileceği ve satın alabileceği Ubisoft Quartz adlı platformun duyurusunu yapmıştı.

Cook Finance

Analistin listesinde Cook Finance dördüncü sırada yer alıyor. Analist bu platformu, merkezsiz finans (DeFi) alanındaki girişimleri bir araya getirerek Avalanche üzerinde paylaştılan DeFi endeksi platformu ile birlikte özenle seçilmiş bir menü edasıyla sunacak olan bir girişim şeklinde tanımlıyor.

Yeni platform ile birlikte, DeFi endekslerine yatırım yapmak isteyen fakat Ethereum Blockchain’i üzerindeki yüksek işlem ücretleri nedeniyle bu konuda adım atamayan yeni kullanıcılar için kolay bir yol ortaya çıkacak.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Ethereum Classic (ETC), SAND - Altcoin Fiyat Analizi - 21 Kasım

Cook Finance’ın endeks ürünleri, varlıkların performansını toplu bir şekilde takip eden ve yatırımcıların tek bir işlem ile altcoin satın almasına yardımcı olacak token listelerinden oluşuyor.

Opulous

Analistin dikkat çektiği altcoinler arasındaki bir diğer isim ise Opulous olarak göze çarpıyor. Opulous yeni nesil NFT’leri ve sanatçıların yatırım almalarını sağlayan eşten eşe DeFi kredilerini piyasaya sürecek ve Algorand üzerinde sanatçıların hayranlarıyla daha iyi iletişim kurmalarını sağlayacak.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar