5 Aralık 2022, Pazartesi
10.7 C
İstanbul

Deneyimli Analist: “Bu Altcoin 10x Yapabilir!”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para YouTube kanalı Coin Bureau’nun deneyimli sunucusu, Helium (HNT) fiyatı ile ilgili görüşlerini paylaştı ve altcoin için neden boğa lehine düşündüğünü açıkladı.

Binance indirim kodu

Altcoine Genel Bakış

Helium, nesnelerin interneti (IoT) cihazları için geliştirilmiş, Blockchain tabanlı merkezsiz bir ağ olarak biliniyor. Analiste göre, Helium ağı, düşük üçlü kablosuz cihazların birbirleri ile iletişim kurmasını sağlıyor ve node ağları arasında veri alışverişine aracılık ediyor. Analist, altcoin ile ilgili temel görüşlerini şöyle dile getiriyor: “Node’lar, kablosuz bir ağ geçidi ve Blockchain madencilik cihazı kombinasyonundan oluşan Hotspot’lar şeklinde bir araya geliyor. Bu sayede, bu node’ları işleten kullanıcılar kripto para madenciliği yapmış oluyor ve Helium’un kendi tokeni olan HNT kazanıyor.

Binance indirim kodu

HNT, Helium Blockchain’inin kendi kripto parası olmasıyla tanınıyor. Maksimum 223 milyon adet arza sahip olacak olan HNT, için bir piyasaya çıkış öncesi madencilik süreci ya da ICO gerçekleştirilmemişti. Analiste göre bu, altcoinin arzının sıfırdan başladığı ve iki yıl içerisinde 120 milyon adet HNT’nin piyasaya sürüldüğü anlamına geliyor. Helium ayrıca kısa bir süre önce ilk yarılanma sürecini yaşadı ve yıllık piyasaya sürülen coin sayısı 30 milyona indi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Analiste Göre HNT’nin Fiyat Potansiyeli Ne?

Fiyat hareketleri konusunda, Helium neredeyse bir yıldır bir yükseliş trendinde gözüküyor ve bu yükseliş trendi Nisan ayında Helium topluluğunun 5G altyapısını destekleme kararı almasıyla birlikte hızlanmışa benziyor.

Ağustos ayında altcoin fiyatı kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırarak 26.5 dolara tırmanmıştı. Analiste göre bu Helium rallisinin arkasında üç etken bulunuyor.

Analist, bunlardan ilkinin 6 Ağustos tarihinde gerçekleşen HNT yarılanması olduğunu düşünüyor. İkincisi ise Helium’un, Andreessen Horowitz tarafından öncülük edilen büyük bir yatırım turuyla birlikte toplam 111 milyon dolar yatırım alması ve Alameda Research gibi ünlü isimlerin de bu yatırım turunda yer alması olabilir. Son olarak ise analiste göre, 31 Ağustos tarihinde FreedFi’ın 5G destekli ilk Helium Hotspot’larını üreteceğini duyurması rallinin sebepleri arasında yer alabilir.

İlgili Haber:  Analist Yüzde 1000 Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 3 Altcoini Açıkladı!

Analiste göre, köklü internet servisi sağlayıcılarının HNT’yi 5G altyapıları için kullanmaya başlaması durumunda Helium’a olan talep 11 katına kadar çıkabilir. Analist bu durumda Helium’un bir ralli yaşayabileceğini düşünüyor. Coin Bureau, Helium fiyatının önümüzdeki sene 10 katına çıkabileceğini iddia etti.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar