Deneyimli Analist, Gelecek Gördüğü 8 Altcoini Açıkladı

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Birçok yatırımcının bildiği gibi bir projeye erkenden yatırım yapmak riskli olduğu kadar kârlı da olabiliyor. Geleneksel girişimlerin %60’ı başarısız olurken, Fifth Era ve Blockchain Coinvestors şirketlerinin kurucularından ve yönetici ortağı Matthew Le Merle, bu projelerin yalnızca %10’unun performans olarak iyi bir şekilde devam ettiğini belirtiyor.

blank

Fifth Era, en hızlı büyüyen Blockchain şirketlerine odaklanan bir girişim sermaye fonu olarak biliniyor. Şimdiye kadar 300 Blockchain ve kripto para projesini inceleyen Fifth Era’nın portföyünde Ripple ve kripto para borsası Kraken gibi 30’u aşkın Unicorn şirket bulunuyor.

blank

Blockchain Sektörü ve Analizciye Göre Bazı Öncü Projeler

Dijital altın ya da değer birikimi alanında, Le Merle’ye göre, Bitcoin (BTC) dünya üzerindeki birçok insan için önemli bir rol üstlendiğini kanıtladı.

İlgili işlemleri otomatik olarak yapan, kontrol eden ve arşivleyen akıllı sözleşmeler alanında ise Le Merle’ye göre Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) öne çıkıyor. Bunun nedeni ise ikisinin de kapasitelerini kanıtlamış, geniş ve derin geliştirici topluluklarına sahip olan ve yetenekli geliştirici ekipleri tarafından yönetiliyor olmaları gösterildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Matthew Le Merle, hızlı ve özel amaçlı protokoller için ise Solana’nın (SOL) yüksek hacimli işlemleri düşük ücretlerle yaparak kendisini kanıtladığını söyledi. Bu özellik borsa ve alım satım platformlarında büyük bir önem taşıyor. Ripple ise halen uluslararası ödemeler ve havaleler alanında kendisini geliştiriyor. Le Merle ayrıca AAVE, Compound ve UniSwap (UNI)’nin DeFi platformları arasında kendisini heyecanlandıran altcoinler olduğunu belirtti. Ayrıca Le Merle’nin beğendiği erken aşamadaki projeler arasında Acala, Anoma ve Moonbeam de bulunuyor.

Le Merle’nin NFT Sektöründe Beğendiği Projeler

NFT sektörü için ise Le Merle, sektörün halen çok yeni olduğunu belirterek, Animoca, Concept Art House, DapperLabs, Forte, Gala ve Galaxy NFT gibi projeleri incelediğini aktardı.

Le Merle ayrıca yatırımcıların tüm yumurtalarını bir sepete koymamaları, risk dağıtımı uygulamaları konusunda da uyardı: “Sadece bir projeye odaklanmayın, beş veya altı adet proje seçin ve çabanızı bunların arasında dağıtın. Çünkü tüm yumurtalarınızı bir sepete koyarsanız ve bu sepete bir şey olursa sahip olduğunuz her şeyi kaybedebilirsiniz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Madenciliği Şirketi Genesis Yatırım Turunda 125 Milyon Dolar Topladı

Çin’in ülkedeki Bitcoin madencileri ile ilgili sert önlemler almasının ardından diğer ülkelerdeki madenciler durumu fırsat bildi. Bununla birlikte Genesis...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend