25 Mayıs 2022, Çarşamba
22.6 C
İstanbul

Deutsche Borse, Coinbase Hisse Senetlerini Delist Edeceğini Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 1 sene önce

Binance indirim kodu

Yanlış bir referans kodu, Coinbase hisselerinin Xetra ticaret sisteminden ve Frankfurt borsasından çıkarılmasına neden oldu.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Deutsche Borse, Coinbase hisselerini hem Xetra ticaret sisteminden hem de Frankfurt borsasından kaldırıyor.
  • Delist etme nedeninin yanlış bir referans kodundan kaynaklandığı belirtildi. Coinbase’in doğru kod için tekrardan başvurması gerekecek.
  • Delist kararı Cuma günü hayata geçirilecek ve Coinbase tekrardan doğru referans kodu ile başvurana kadar hisseler sistemden kaldırılmış olacak.

Alman pazar organizatörü Deutsche Borse, kripto borsası Coinbase hisselerini hem Xetra ticaret sisteminden hem de Frankfurt borsasından kaldırıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Delist Nedeni: Eksik Referans Verisi

Deutsche Borse konu ile ilgili Reuters’e verdiği demeçte, hisselerin eksik referans verileri nedeniyle delist edildiğini söyledi.

Coinbase hisseleri, borsanın geçen Çarşamba günü halka açılması ile birlikte her iki sistemde de listelenmişti. Ancak, hisseleri listelemek için yanlış bir referans kodu kullanıldığı ortaya çıktı. Deutsche Borse, Coinbase’in LEI olarak bilinen doğru referans kodu için tekrardan başvurması gerektiğini söyledi.

Coinbase Geçtiğimiz Hafta Doğrudan Listeleme Yoluyla Halka Açılmıştı

Hisseler Cuma günü delist edilecek ve Coinbase doğru referans kodunu tekrardan bildirene kadar süresiz olarak kaldırılmış olacak.

Coinbase geçen hafta doğrudan listeleme yoluyla halka açılmış ve bu uygulama, tüm kripto endüstrisi için önemli bir kilometre taşı olarak kabul edilmişti. Borsa kısa bir süre için bir centracorn haline geldi ve geçici olarak 100 milyar Dolarlık bir değerleme gördü. O zamandan beri, hisseler en yüksek değeri olan 340 Dolar mevcut değeri 305 Dolara kadar geriledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar