1 Temmuz 2022, Cuma
30.7 C
İstanbul

Discord, Ethereum Cüzdanı MetaMask ile Entegrasyon Sağlayacak mı? CEO’dan Bazı İpuçları Geldi!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Discord CEO’su Jason Citron, dün gece Twitter’da, popüler mesajlaşma platformunun kullanıcı ayarlarında Ethereum cüzdanı MetaMask ile entegrasyon sağlanmış gibi görünen bir ekran görüntüsü paylaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Discord CEO’su Twitter’da, platformun kullanıcı ayarlarında Ethereum cüzdanı MetaMask ile entegrasyon sağlanmış gibi görünen bir ekran görüntüsü paylaştı.
  • Platform şu anda MetaMask’i desteklemiyor.
  • Ancak ekran görüntüsü, birçok kişinin platformdaki büyük bir güncelleme ile Ethereum tabanlı Metamask ile entegrasyon sağlayacağını düşünmesine neden oldu.

Discord CEO’su Jason Citron, dün gece Twitter’da, popüler mesajlaşma platformunun kullanıcı ayarlarında Ethereum cüzdanı MetaMask ile entegrasyon sağlanmış gibi görünen bir ekran görüntüsü paylaştı.

Binance indirim kodu

Discord, Ethereum Tabanlı MetaMask’i Destekleyecek mi?

MetaMask, bu yıl Ağustos ayı itibariyle 10 milyon aktif kullanıcısı olduğunu açıkladı. Cüzdan uygulaması bu anlamda kripto endüstrisinin en popüler kripto cüzdanlarından biridir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Discord şu anda MetaMask’i desteklemiyor; ancak görüntü, birçok kişinin platformdaki büyük bir güncelleme ile Ethereum tabanlı Metamask ile entegrasyon sağlayacağını düşünmesine neden oldu.

Discord ve Kripto Para

Citron’un tweet’i, dün blog yazarı Packy McCormick tarafından tweetlenen “Discord: Imagine a Place” adlı bir gönderiye yanıt olarak geldi.

Gönderide McCormick, platformu “NFT’ler, DAO’lar, kripto yatırım grupları ve kripto girişimleri dahil olmak üzere her türlü proje için tercih edilen koordinasyon platformu” olarak nitelendirdi.

McCormick, yazısının bir bölümünü de “Discord yerel kripto cüzdanı” fikrini tartışmaya ayırdı. McCormick, yerel bir cüzdanın platformun kullanıcıları ve firma için faydalı olacağına inansa da; “Ancak söylemesi yapmaktan daha kolay. Discord ekibinde şu anda bunu kaldıracak kripto para yok; belki ileride olabilir.” diye ekledi.

Citron’un ekran görüntüsünü yaklaşmakta olan bir MetaMask entegrasyonunun ipuçları olarak yorumlarsak; ekip, açıkça kripto para ihtiyaçlarını dışarıdan arıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar