2 Aralık 2022, Cuma
11.9 C
İstanbul

Dogecoin Ay Yolculuğuna Devam Ediyor – Fiyat 0.7 Dolara Yaklaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin’in değeri gün içinde yaklaşık 0.7 dolara yaklaştı, bu da onu dördüncü en değerli kripto para birimi haline getirdi. Böylece Dogecoin yatırımcılarının 1 dolara ulaşma hedefindeki bir köşe taşı daha aşılmış oldu.

Binance indirim kodu

Elon Musk’ın 8 Mayıs’ta rol alacağı SNL’de Dogecoin ile ilgili bir skece yer vermesi bekleniyor. Haliyle piyasalar hareketli. Kimisi Dogecoin’in 8 Mayıs’ta veya öncesinde büyük bir çöküş yaşayacağını, kimisi ise bir sonraki hedefin 10 dolar olacağını düşünüyor. Uzmanlar ise yatırımcıları Dogecoin, Safemoon gibi volatilesi yüksek kripto paralara karşı uyarıyor. Analistlere göre bir gecede milyoner olmak da mümkün, tüm parayı kaybetmek de.

Binance indirim kodu
  • Bu yazının yazıldığı sırada dogecoin, yaklaşık 0.60 dolardan işlem görüyordu – bu sabah erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.69 dolara çıkmıştı.
  • Dogecoin’in fiyatı, bir önceki gün bu zamana göre %37 arttı ve geçen haftaya göre %147 artmış oldu.
  • Dogecoin’in piyasa değeri, dün 69 milyar iken şu anda yaklaşık 86.7 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.
  • Dogecoin şu anki değeriyle yiyecek ve içecek devi Mondelez, FedEx ve British American Tobacco’dan daha değerli durumda.
  • Al-sat platformu Robinhood Salı günü, dogecoin’deki ani yükselişin yüksek düzeyde kullanıcı aktivitesine yol açmasıyla birlikte çöktü ve bunun ikinci kez olduğu göz önüne alındığında, hayal kırıklığına uğramış kullanıcıların tepkisine yol açtı.

Uzun süredir dogecoin hayranı olan Tesla CEO’su Elon Musk, bu hafta Saturday Night Live’a ev sahipliği yapıyor. Musk, dogecoin’i programa dahil etme sözü vererek sosyal medyada doge ile ilgili ilgiyi artırdı. Dogecoin’in en büyük fiyat artışları genelde Twitter’da Elon Musk tarafından bahsedildikten sonra yaşanıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Dogecoin, popüler Shiba Inu’dan esinlenerek 2013 yılında bir şaka olarak ortaya çıktı. Uzun zaman boyunca herhangi bir güncelleme almadı. Twitter hesabı bile uzun bir süre kullanılmıyordu. Geliştiricileri bile Dogecoin’i unutmuştu. Ta ki Elon Musk Dogecoin ile ilgili tweetler atmaya başlayıncaya kadar. Sonrasında Mark Cuban, Snoop Dogg gibi ünlüler de Doge trenine bindi. Ve şu an Dogecoin 1 dolara doğru ilerliyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar