25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Ani Çöküşün Ardından Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) Toparlanma İhtimali Ne?

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Büyük çaplı coinler ile birlikte piyasadaki şaka coinler de içler acısı bir duruma sürüklendi. DOGE ve SHIB, son yedi gündeki kayıplarından daha fazlasını bir gün içerisinde yaşadı. Analist Lavina Daryanani, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Binance indirim kodu

Yaşanan büyük çöküşe rağmen analiste göre bu yazının yazıldığı anlarda iki şaka coini de toparlanma işaretleri veriyor. Analiste göre, aşağıdaki grafik incelendiğinde, iki coin için de son üç saatin olumlu geçtiği gözleniyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

DOGE SHIB ST

Dogecoin bir atak yaparak bahse konu zaman aralığında iki yeşil mum sergilemeyi başardı. Shiba Inu’nun hareketi ise, art arda üç yeşil mum sergilemesiyle birlikte analiste göre bir kademe daha başarılı oldu.

İlginç bir şekilde altcoinlerin, mumların altında gözlenebilen hacim değerleri de son birkaç saattir yüksek seyrediyor.

Dogecoin ve Shiba Inu Toparlanacak Mı?

Bir haftadan kısa bir süre önce Shiba Inu, alçalan kanalından çıkış yapmış ve ardı ardına yeşil mumlar sergilemeyi başarmıştı. Ancak altcoin, bunun hemen ardından değer kaybetti. Ancak analiste göre, son düşüş çok da dip noktalara olmadı.

Analiste göre, bu yazının yazıldığı anlarda SHIB fiyatı %61.8’lik Fibonacci seviyesinin hemen altından işlem görüyor. Analist, altcoin fiyatının önümüzdeki birkaç saat içerisinde de yeşil mumlar sergilemesi durumunda 0.00003798 desteğinin yeniden aşılabileceğini düşünüyor.

Ancak analist, bu senaryonun gerçekleşmemesi durumunda, SHIB fiyatının 0.00002413 dolara kadar çakılabileceğine inanıyor. Analiste göre ayıların altcoinin piyasasını tamamen ele geçirmesi durumunda ise SHIB fiyatı 0.00000648 dolar seviyesini yeniden ziyaret edebilir.

Analiste göre Dogecoin’in hareketleri ise biraz daha kasvetli bir hava sergiliyor. Geçtiğimiz gün, dünyanın en büyük şaka coini olan Dogecoin’e ait çok sayıda destek noktası kırıldı ve Temmuz ayında gözlenen seviyelere bir geri dönüş yaşandı. Hatta altcoinin fiyatı gün içerisinde en son Nisan ayında gözlenen seviyelere kadar düşüş kaydetti.

İlgili Haber:  Ünlü Analist, Ekim Ayında Yükseliş Gösterebileceğini Düşündüğü 5 Altcoini Paylaştı!

Analiste göre Dogecoin için grafiğindeki düşüş eğilimi devam ederse ve 0.158 dolardaki destek noktası kırılırsa, 0.101 dolar tekrardan ziyaret edilebilir.

Bununla birlikte, düşük zaman diliminde altcoin yeşil mum trendine devam ederse, analiste göre DOGE fiyatı 0.182 doları aşmasının ardından tekrardan 0.20 dolara yükselebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend