20 Mayıs 2022, Cuma
9.3 C
İstanbul

Dogecoin, eToro’da Listelenmesinin Ardından Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Yükseldi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin, ticaret platformu eToro’da listelenmesinin ardından son 24 saatte neredeyse %27 oranında artış yakaladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Dogecoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.488 Dolara yükseldi.
  • DOGE, Pazartesi günü, eToro ticaret platformunda listelendi.

Dogecoin (DOGE) 4 Mayıs Salı günü 0.488 Dolar fiyata çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. CoinGecko verilerine göre DOGE, şu anda en değerli beşinci kripto para ve piyasa değeri yaklaşık 63 milyar Dolar seviyesinde hareket ediyor.

Binance indirim kodu

Dogefather Elon Musk

Dogecoin’in etkileyici fiyat artışı, Pazartesi günü ticaret platformu eToro’da listelenmesinin ardından gerçekleşmeye başladı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

DOGE, sosyal medya influencerları ve Elon Musk gibi ünlülerin destekleriyle birlikte Mayıs ayına 0.38 Dolara yükselerek başladı.

Dogecoin’in en önemli destekçisi, son aylarda kripto para hakkında düzenli olarak tweet atan ve “Dogefather” unvanını benimseyen Tesla CEO’su Elon Musk olmaya devam ediyor. Musk’ın tweetleri DOGE fiyatındaki artışlarla direkt olarak bağlantılı görülüyor. Öte yandan Şubat ayında sesli sohbet uygulaması Clubhouse’da yaptığı bir açıklamada Musk, Dogecoin hakkındaki paylaşımlarının “tamamen şaka amaçlı” olduğunu belirtmişti.

8 Mayıs’ta Musk, komedi programı Saturday Night Live’da sahneye çıkacak ve bu programda kesinlikle “Dogefather” unvanına atıfta bulunacak. Kripto para hayranları, bu şovun DOGE fiyatına olumlu etki etmesini bekliyor.

Dogecoin Yükselişi “Meşru” mu?

Dogecoin’e destek veren diğer önemli isimler arasında Dallas Mavericks basketbol takımının sahibi ve milyarder girişimci Mark Cuban yer alıyor.

Cuban’a göre Dogecoin, daha fazla şirket ve hizmet tarafından benimsendikçe çok daha kullanılabilir bir finansal araç haline gelebilir ve bu sayede bankada Dolar tutmaktan daha kazançlı bir yatırım aracı olarak görülebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar