28 Mayıs 2022, Cumartesi
21.5 C
İstanbul

Dogecoin Fiyat Tahmini: Bu Seviye 2021 Yılının Sonuna Kadar Görülebilir!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasasının en eğlenceli altcoini Dogecoin, bu hafta fiyatında %25’lik bir yükseliş yaşadı.

Binance indirim kodu

Elon Musk’ın Twitter gönderileriyle ateşlenen rallisi ile birlikte fiyatında yaşadığı büyük artışla 0.70 doların altına inerek geçtiğimiz seneye göre çok da yüksek bir seviyeye tırmanmış, bunun ardından Mayıs ayında tekrardan düşüşe geçmişti. Dogecoin, yaklaşık olarak 0.20 dolar civarında kendisine uygun bir zemin bularak bu hafta yeniden tırmanışa geçti.

Binance indirim kodu

Kripto Para Uzmanları Dogecoin Fiyatı Hakkında Tahminlerde Bulundu

Dogecoin’in son yükselişinden önce, kripto para uzmanlarından oluşan bir panel, Dogecoin fiyatının 2021 yılı sonunda 0.42 dolar olabileceğini tahmin etti. Bu fiyat, Dogecoin’in bu yazının yazıldığı anki fiyatından %60’lık bir yükselişe tekabül ediyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Kripto araştırmaları şirketi Token Metrics’te kıdemli kripto para yatırımı analizcisi ve aynı zamanda söz konusu panelin üyesi olan Forrest Przybysz, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “DOGE fiyatının, kripto para piyasasının diğer üyeleriyle birlikte hızla büyümesini bekliyorum ancak DOGE, daha önce gördüğümüz gibi, uzun zaman aralıklarında yatay seyir izleyip birden spekülatif pump’lar ile ani fiyat yükselişleri gerçekleştirebilir.

Fiyat karşılaştırması sunan bir web sitesi olan Finder tarafından organize edilen panelde, 42 kripto para uzmanına önümüzdeki yıllarda Dogecoin fiyatında nasıl gelişmeler olabileceği soruldu. Panel üyelerinin %80’i Dogecoin’i bir balon olarak nitelendirdi.

Dogecoin’in bir balon olduğunu düşünen panel üyelerinin çoğu (%55’i), bu “balonun” bu yıl patlayacağını düşünürken %42’si 2022 yılında, %3’ü ise 2023 yılında patlayacağını düşünüyor.

Uzmanlar Ortalama Olarak 2030 Yılında DOGE Fiyatının 3.60 Dolar Olabileceğini Düşünüyor

Panelde görüş sunan uzmanlar ortalama olarak Dogecoin fiyatının, 2021 yılının sonunda 0.42 dolar, 2025’e kadar 1.21 dolar, 2030 yılında ise 3.60 dolar olabileceğini düşünüyor. Ancak uzmanlar arasında belirgin ölçüde görüş ayrılıkları olduğunu da eklemek gerekiyor. Bazı uzmanlar bu şaka coininin değerinin sıfırlanacağını düşünürken bazıları ise işi abartıp 10 dolara kadar varabilecek büyük rallilerden bahsediyor.

İlgili Haber:  Analist: “Dogecoin Fiyatında Patlamalı Hareketler Yaşanabilir!”

Canberra Üniversitesi’nde bir eğitmen olan John Hawkins ise 2021 yılının sonunda Dogecoin fiyatının 0.15 dolar olabileceğini, 2030 yılına kalmadan ise tamamen değersiz bir coine dönüşebileceğini iddia etti: “DOGE fiyatının büyük oranda Elon Musk’ın öngörülemez Tweet’lerine bağımlı olduğunu düşünüyorum. Dogecoin şimdiye kadar neredeyse hiç bir ödeme aracı olarak kullanılmadı ve çok düşük performanslı bir değer birikimi aracı olduğunu da gösterdi.”

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar