26 Mayıs 2022, Perşembe
24 C
İstanbul

Dogecoin Fiyatı Bir Haftada %41 Oranında Arttı: Bitcoin ve Ethereum, DOGE’un Gerisinde Kaldı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

DOGE yatırımcıları için rüya gibi bir hafta oldu. Dogecoin fiyatı, yalnızca bugün %12 seviyesinde arttı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Dogecoin, son yedi gün içinde %41 oranında değer kazandı.
  • Bu performansı ile DOGE, Bitcoin ve Ethereum’u geride bırakmayı başardı.

Kripto para piyasası, Mayıs ayından bu yana ilk kez toplam 2 trilyon Dolarlık bir piyasa değerine ulaşırken; sevilen kripto para Dogecoin de ciddi değer kazanıyor. CoinGecko’ya göre Doge, son 24 saatte %12 değer kazandı ve mevcut fiyatı olan 0.28 Dolar seviyesine ulaştı.

Binance indirim kodu

Dogecoin Yeniden Ay’a Gidecek mi?

Buna ek olarak DOGE, son yedi gün içinde %41’lik bir fiyat artışı kaydetti. Aynı süreçte Bitcoin %21, Ethereum ise %29 oranında arttı. DOGE, kısa vadeli kazanımlar söz konusu olduğunda her ikisini de geride bırakmayı başardı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Hem Dogecoin hem de köpeklerden ilham alan bir diğer Ethereum tabanlı şaka tokeni Shiba Inu (SHIB), Pazartesi gününden bu yana benzer yukarı yönlü fiyat hareketleri bildirdi. Bu süreçte Dogecoin %27 yükselirken; Shiba Inu da %24 oranında arttı.

Cardano ve MATIC de Yükseliyor

Öte yandan Cardano (ADA), yakında akıllı sözleşmelerin piyasaya sürüleceğinin duyurulmasının ardından son 24 saat içinde %21 oranında artarak 1.86 Dolar fiyatına ulaşarak dikkat çekti. Bu gelişim, Cardano’nun lider dapp geliştirme platformu olarak Ethereum’a meydan okumayı amaçladığının önemli bir göstergesi olarak görülebilir. CoinGecko’ya göre Cardano’nun fiyatı, son bir haftada yaklaşık %36 oranında arttı.

Son olarak Ethereum tabanlı Dapps ve NFT’lere hizmet vermek için tasarlanmış bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Polygon (MATIC), son zamanlarda önemli bir fiyat artışı yaşıyor. MATIC’in fiyatı son 24 saatte %22 artışla 1.36 Dolara yükseldi; ve bugün itibariyle haftalık kazancı da %33 seviyesine ulaştı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar