17.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Dogecoin Fiyatı Nereye Doğru Gidiyor? – Altcoin Fiyat Analizi – 24 Kasım

Önemli Gelişmeler

Dogecoin (DOGE) fiyatı, küresel piyasalarda yatırımcıların dolar gibi güvenli limanlara akın etmesiyle birlikte ciddi bir gerileme süreci geçirmişti. Analiste göre son fiyat düşüşü ile birlikte boğalar, 0.20 dolara kadar momentumun birikmesini ve bunun ardından bir yükseliş trendine girmeyi planlıyor olabilir. Bununla birlikte analiste göre DOGE’un son fiyat hareketi, alış tarafı hacminin arttığına ve boğaların 0.26 doları hedeflediğine işaret ediyor olabilir. Analist Filip L., Dogecoin fiyatını değerlendirdi.

blank

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

blank

Analist: “Dogecoin Fiyatı, Boğaların Ayıları Sıkıştırmasıyla Birlikte Bir Yükseliş Refleksi Gösterebilir”

Analiste göre DOGE fiyatı, boğaların 0.20 dolara kadar düşüşe sabır gösterememesi ile birlikte alış yönündeki talepte bir artış ile karşı karşıya kaldı. Analiste göre, Relative Strength Index (RSI) göstergesi aşağı yönden bir sıçrama yaptı ve bu da altcoinin grafiğinde, yükselen trend çizgisinin üstüne çıkmasıyla sonuçlandı. Analiste göre bu çizginin üstünde bir kapanış yaşanması durumunda yeni bir yükseliş döngüsü açığa çıkabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Dogecoin 4

DOGE fiyatı Kasım ayının büyük bir çoğunluğunu bir düşüş trendi içerisinde geçirmişti ve birçok DOGE yatırımcısının güvenli limanlardan biri olan dolara geçmesiyle birlikte altcoinin fiyatı son birkaç gündür bir gerileme hareketi içerisindeydi. Şimdi ise analiste göre boğalar tekrar atağa geçmiş ve DOGE fiyatına tekrardan momentum kazandırmaya çalışıyor olabilir.

Analiste göre Dogecoin ayıları, boğalar tarafından bir refleks reaksiyonu tuzağına düşürülme ile karşı karşıya kalabilir. Analiste göre bu durumda alış tarafındaki hacmin yükselişe geçmesiyle birlikte 0.26 dolara doğru hızlı bir toparlanma dalgası yaşanabilir. Analist, bu seviyenin de üstüne çıkılması durumunda boğaların güç kazanabileceğini ve boğa trendinin 0.35 dolara kadar uzanabileceğine inanıyor.

DOGE fiyatı 8 Mayıs tarihinde tarihinin en yüksek seviyesine çıkarak 0.73 dolara kadar tırmanmıştı. Bunun ardından çok ani bir satış dalgası ile karşı karşıya kalan Dogecoin, Elon Musk’ın gösterdiği yoğun destek ile birlikte bir süre sonra bir toparlanma sürecine girmişti. Buna rağmen DOGE, eski günlerini halen özlemle arıyor. Bu yazının yazıldığı anlarda DOGE fiyatı, son 24 saatteki %2.49 yükselişi ile birlikte 0.225 dolardan işlem görüyor. Bir diğer şaka coini olan Shiba Inu (SHIB) ise bu yazının yazıldığı anlarda, son 24 saatte yaşadığı %3.66 kayıp ile 0.00004164 dolar seviyesinde seyrediyor.

İlgili Haber:  Dogecoin Fiyat Analizi - 12 Eylül - Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend