8 Ağustos 2022, Pazartesi
26.7 C
İstanbul

Dogecoin ile Binance Arasındaki Anlaşmazlık Çözüldü! DOGE İşlemleri Tekrar Başladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Binance, çok sert tartışmalara neden olan bir teknik hatanın ardından Dogecoin çekimlerini yeniden tamamen açtı. Söz konusu tartışmaların bir tarafında Dogecoin lideri Elon Musk varken diğer tarafında ise CZ olarak tanınan Binance CEO’su Changpeng Zhao vardı. Yatırımcılar, ağ güncellemesinden kaynaklanan problemlerden dolayı yaklaşık olarak iki haftadır DOGE çekimi yapamıyordu.

Binance indirim kodu

Dünyanın en büyük kripto paraları her daim öyle ya da böyle bazı sorunlardan mustarip olmak zorunda kalıyorlar. Kripto para dünyası devi Binance da bu tür sorunlardan kaçamıyor. Bu tür sorunlar yaşandığında, sorunların kaynağını tespit etmek, sorunun ne olduğunu anlamak ve sorunu çözmek doğal olarak biraz zaman alıyor. Son yaşanan Dogecoin olayı da muhtemelen bundan ibaret. Ancak şimdi her şey eskisi gibi devam ediyor.

Binance indirim kodu

Dogecoin ile Binance Arasındaki Sorun Tamamen Çözüldü

Binance tarafından yayınlanan resmi duyuruya göre, DOGE sorunu tamamen çözüldü. DOGE tokenlerinin yatırımı ve çekimleri yeniden normal bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bununla birlikte 1634 kullanıcının çift işlem sorunu yaşadığı bildirildi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Binance ile Dogecoin arasında yaşanan teknik krizin nedenlerinin, birçok faktöre bağlı öngörülemeyen bir kaza olduğu belirtildi. Duyuruda Binance şunları aktardı: “Kısaca açıklamak gerekirse, bir platform DOGE’u 2019 yılında v1.14.0 versiyonuyla listelemişse, işlemler cüzdanda sıkışmışsa ve bunun ardından ilk olarak v1.14.2’ye, sonra v1.14.5’e bir güncelleme yaşanmışsa, bu platformda bu sorun yaşanabilir. Biz de maalesef bir kaza sonucu tam da bu kombinasyona sahiptik. Coinlerin tekrar gönderilmesi gibi sorunlar yaşanınca yeni bir cüzdanın geliştirilmesi gerekti.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, söz konusu sorunun “düşük olasılıklı ve şanssız” bir gelişme olduğunu ve “bazılarının iddia ettiği gibi arkaplanda şaibeli işlerin dönmediğini” söyledi. Bu ifade, Elon Musk’ın söz konusu Dogecoin problemi ile ilgili “şaibeli” yorumuna bir atıftı.

İlgili Haber:  Binance, Birleşik Krallık Müşterileri İçin Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlattı

Bununla birlikte suçun tek bir tarafa mal edilemeyeceği, ne Binance’ın ne de DOGE ağının bu nadir sorun ile ilgili daha önce bilgisi olmadığı ortaya çıktı.

Söz konusu kripto para geçtiğimiz tarihlerde de benzer bir olay yaşamıştı. Diğer borsalarda da benzer gelişmeler yaşanıyor ve neredeyse her daim bu sorunlar çözülebiliyor. Bununla birlikte Binance gibi kripto para borsalarının Dogecoin çılgınlığına adım atmak istedikleri bir gerçek gibi görünüyor. Bu yüzden bu tür gelişmeler, hem kripto para borsası için hem de altcoin için tanınma vasıtası görevi görüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar