30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Dogecoin Kurucu Ortağı Billy Markus, Yalnızca 42.000 Dolar Değerinde DOGE’ye Sahip Olduğunu Açıkladı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Popüler şaka tokeni Dogecoin’in kurucu ortaklarından Billy Markus, şu anda yalnızca 42.000 Dolar değerinde DOGE’ye sahip olduğunu açıkladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, açıklamalarının “Dogecoin adına olmadığını ve yalnızca kendisini bağladığını” vurguluyor.
  • Markus şu anda sadece 220.000 DOGE tokenine sahip. Bu da Markus’un DOGE hazinesinin şu anda yalnızca 42.000 Dolar değerinde olduğu anlamına geliyor.

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus geçtiğimiz gün Twitter üzerinden çeşitli açıklamalar paylaştı.

Binance indirim kodu

Markus’un DOGE Hazinesinin Değeri 42.000 Dolar

Billy Markus açıklamalarında ayrıca net Dogecoin varlıklarını da açıkladı: 220.000 DOGE tokeni; mevcut fiyatlarla yaklaşık 42.000 Dolar.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Geçtiğimiz gün paylaştığı tweet dizisinde Markus artık Dogecoin projesi için çalışmadığının da altını çizdi. Kurucu ortak konu ile ilgili, “Artık projede değilim. Ben bir topluluk üyesiyim. Elimde yaklaşık 220.000 DOGE var.” ifadelerini kullandı.

Markus ayrıca bir kripto para projesinde bir daha asla çalışmayacağını belirtti ve “Bir kripto para projesinde çalışmak korkunç! İnsanlar için ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar çok hak kazandıklarını ve size o denli kötü davrandıklarını deneyimledim.” diye ekledi.

Tüm hayal kırıklıklarına rağmen Markus, Dogecoin projesine devam etmek için gönüllü olan geliştiricilere saygı duyduğunu da dile getirdi.

Dogecoin Macerası

Bugünlerin sevilen kripto parası Dogecoin, 2013 yılında Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından o dönemde ortaya çıkan “altcoin çılgınlığı” ile dalga geçmek için geliştirildi. Tatlı bir Shiba Inu köpeğinden ilham alarak geliştirilen DOGE, yıllar içinde hiç beklenmeyen bir popülerliğe erişti. Özellikle Tesla CEO’su Elon Musk’ın sosyal medya üzerinden verdiği destekle popülerlik kazanan DOGE, 2021 yılı genelinde %3000’lik bir fiyat artışı kaydetti.

İlgili Haber:  Elon Musk'ın Tesla'sı Bitcoin'e mi Yönelecek?

Son olarak DOGE’den ilham alarak üretilen bir başka şaka tokeni Shiba Inu (SHIB) ise sergilediği performansla daha çok dikkat çekti. SHIB fiyatı yılın başından bu yana %42000 oranında arttı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar