27 Mayıs 2022, Cuma
27.6 C
İstanbul

Dogecoin Milyoneri Yatırımcı 1 Ayda 500.000 Dolar Kaybetti!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, piyasanın genel olarak çökmesi ve DOGE fiyatının da 0.2155 düşmesiyle birlikte sürekli olarak para kaybettiğini açıkladı.

Binance indirim kodu

Dogecoin Milyoneri 500.000 Dolar Kaybetti ve DOGE Fiyatı %13 Geriledi

Contessoto, geçtiğimiz ay boyunca favori kripto parası olan DOGE’den yarım milyon dolara yakın bir kayıp yaşadığını belirtti. Paylaştığı ekran görüntüsüne göre DOGE milyoneri, geçtiğimiz ay boyunca DOGE yatırımlarından 461.672 dolar kayıp yaşadı.

Binance indirim kodu

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Milyoner, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yalnızca Dogecoin fiyatı yükseldiğinde yatırımlarımı gösterdiğimi iddia edenlere şimdi cevap veriyorum. Son 1 ayda yaklaşık olarak 500.000 dolar kaybetti. Ancak halen DOGE’a inanıyorum. HODL etmeyi düşünenler HODL ederler. Önümüzde daha iyi günler var. Yükseleceğiz, bir sonraki yükselişimiz öncekinden de fazla olacak!

DOGE milyoneri, attığı Tweet’inde, birçok insanın kendisini, “sadece Dogecoin fiyatı yükseldiğinde paylaşım yapmak” ile suçladığını belirtti ve bunun ardından kayıplarının kanıtını paylaştı. Contessoto dünyanın en popüler şaka coinini bırakmaya da niyetli değil.

Limenya.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Contessoto, DOGE fiyatının 8 Mayıs tarihinde 0.73 dolara kadar çıkmasıyla beraber 2 milyon dolardan fazla kazanç elde etmişti. Yatırımcı, bu miktardaki kazancı, bu yılın Şubat ayında Dogecoin’e 250.000 dolar yatırmasının ardından sonra sağlamıştı. Ünlü yatırımcı ayrıca bir gün içerisinde 167.000 dolar kaybetti.

Glauber, Yatırımlarının 10 Milyon Dolara Çıkması Halinde Satış Yapacak

Milyoner olmasının ardından sahip olduğu işi bırakan ve Youtube kanalında kendisiyle ilgili paylaşımlar yapan Glauber Contessoto, yatırımlarının toplamının günün birinde 10 milyon dolara çıkmasını umuyor. Ünlü yatırımcı, bu tür bir gelişme yaşanırsa, yatırımlarının onda birini itibari para birimine dönüştüreceğini açıkladı.

Yatırımcı geçmişte, Nisan ayında ilk olarak milyoner haline geldiğini açıklamış ve Twitter ile Reddit üzerinde bu durumu paylaşmıştı. Yatırımcı ayrıca kısa bir süre önce yaptığı söyleşisinde, Cardano (ADA) ile ilgili de iyimser görüşlere sahip olduğunu belirtmişti.

İlgili Haber:  Dogecoin Milyoneri, Bitcoin ve Ethereum'u Geride Bırakacağını Düşündüğü Altcoini Açıkladı!

Dün paylaştığı bir diğer Tweet’inde Glauber Contessoto, 17 Eylül’den bu yana Dogecoin fiyatında yaşanan, altcoinin 0.25 dolardan 0.21 dolara kadar düşmesine neden olan %13’lük kayba işaret etti. Yatırımcı, Tweet’inde bu durumun DOGE’un hatası olmadığını, Bitcoin fiyatında yaşanan düşüş ile birlikte tüm kripto paraların kan kaybettiğini belirtti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar