5 Temmuz 2022, Salı
20.7 C
İstanbul

Dogecoin Milyoneri, Bitcoin ve Ethereum’u Geride Bırakacağını Düşündüğü Altcoini Açıkladı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Bitcoin ve diğer kripto paraların fiyatı Ağustos ayı boyunca yükseldi ve bununla birlikte toplam kripto para piyasası 2 trilyon dolar değerini aştı. Ayrıca Ağustos, küçük coinlerin de büyük kazançlar elde ettiği bir ay oldu.

Binance indirim kodu

Bitcoin fiyatı kısa bir süreliğine 50.000 doları aştıktan sonra zor zamanlar geçirse de fiyat halen dikkatle izlenen bu seviyenin hemen altından işlem görüyor. Bununla birlikte, Ethereum, rakibi Cardano, BNB ve Solana fiyatları ise uçuşa geçti. Şaka coini Dogecoin bile Ağustos ayında Bitcoin’den daha iyi bir performans sergiledi.

Binance indirim kodu

Dogecoin Milyoneri Contessoto, Yeni Favorisinin Cardano (ADA) Olduğunu Açıkladı!

Solana fiyatı, toplam kripto para piyasa değeri listesinde ilk 10’a girme konusunda bir hayli çaba sarf ederken, “Dogecoin milyoneri” Glauber Contessoto ise Cardano’ya güveninin tam olduğunu söyledi. Ethereum rakibi Cardano, bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık olarak 90 milyar dolar piyasa değerine sahip. Contessoto düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Şu andan itibaren kazandığım tüm para ile, alabileceğim kadar Cardano almaya başlayacağım.”

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Contessoto, Nisan ayında yaptığı açıklamalarında “kağıt üzerinde” bir Dogecoin milyoneri olduğunu iddia etmişti.

Bu yılın Şubat ayında tüm parasını Dogecoin’e yatıran Contessoto, bu Dogecoin varlığını da satmayı düşünmüyor. Ünlü milyoner, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Dogecoin, Ethereum, Bitcoin, Cardano ve XRP’nin önümüzdeki 5 yıl için en büyük 5 kripto para olacağını düşünüyor.

Shiba Inu cinsi köpekleri tema alan şaka coini Dogecoin, Tesla milyarderi Elon Musk ve teknoloji yatırımcısı Mark Cuban gibi isimler tarafından destekleniyor. DOGE fiyatı bu yıl Ocak ayında yaşanan büyük rallisinin ardından çok hızlı bir şekilde, piyasa değerine göre dünyanın en büyük 10 kripto parası arasına girmişti. Dogecoin fiyatı Mayıs ayında ulaştığı 0.70 dolar seviyelerinden büyük düşüş gösterse de halen geçen seneki fiyatına göre onlarca kat daha yüksek bir seviyeden işlem görüyor. Bununla birlikte erken yatırımcılar halen yüksek kazançların üstünde oturuyor.

İlgili Haber:  Geçtiğimiz Haftalardaki Piyasa Çöküşünün Ardından Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Toparlanmaya Devam Ediyor

Yatırımcıların gelecekteki yeni Bitcoin’e yatırım yapmayı amaçlamalarıyla beraber altcoinlere bir hücum yaşanmış ve birçok altcoin Bitcoin’in performansını geride bırakırken büyük kripto paraların çoğu da fiyat yükselişi göstermişti. Toplam değer olarak dünyanın en büyük sekizinci kripto parası haline gelen Solana, bu yükselişini geliştiriciler tarafından ortaya atılan, Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen yeni gelişmelere borçlu.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar