9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Bitti! Şimdi de Catecoin Piyasayı Sallıyor! İşte Kedili Coin Hakkında Tüm Bilinmesi Gerekenler

Önemli Gelişmeler

Twitter üzerindeki kripto para kullanıcıları nihayet Dogecoin ve Shiba Inu’dan sonra konuşacakları başka bir konuya geçtiler. Sosyal medya üzerindeki konuşmalar genel olarak, DOGE ve SHIB’e rakip olarak gelen yeni bir coin üzerine odaklandı. Şehre yeni bir yıldız geldi. Fiyatındaki artış ile birlikte Catecoin dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Twitter ahalisi her zaman olduğu gibi bu yeni şaka coini hakkında durmaksızın konuşurken hatırlatmak gerekir ki burada bahsettiğimiz kavram kripto paralardır. Bundan dolayı bir sonraki gelişmenin, bu kripto paranın bir dolandırıcılık girişimi mi olduğu yoksa tokenin fiyatında bir patlama mı yaşanacağını asla bilemeyiz.

blank

Catecoin Bir Ayda Yüzde 8.000 Artış Yaşadı!

İşin detayına inersek, Catecoin, merkezsiz bir şaka coini olma özelliği taşıyor. Coinin çıkışı geliştiriciler tarafından şaka coini piyasasına gerçek bir değer ekleme olduğu iddia ediliyor. Bununla birlikte söz konusu altcoin, piyasaya çıkışının üzerinden henüz bir ay kadar geçmesine rağmen %8.000 artış gösterdi. Tokenin iddiasına göre, Catecoin platformu ile birlikte şaka içeriği üreticileri merkezsiz şaka görselleri üreterek kazanç sağlayabilecek. Geliştiriciler ayrıca “Rise of Cata” isimli bir oyun ile birlikte coinin destekleneceğini açıkladılar.

blank

Bazı Twitter kullanıcıları, kripto para piyasasındaki tek kedili coin olarak CATE’in bu konuda merkezi bir rol oynayabileceğini düşünüyor. Bu da aslında bakılırsa bu kripto paranın ilgi görmesindeki ana unsuru oluşturuyor. Fiyatındaki yükseliş ile birlikte Catecoin’in yatırımcılardan da büyük ilgi gördüğü gözleniyor. Buna ek olarak kripto paranın kullanıcıları çekmesinde rol oynayan bir diğer özellik de bulunuyor. Kullanıcılar, CATE ile yapılan her bir işlemden %2 oranında kazanç sağlıyor. Ayrıca geliştiricilerinin iddiasına göre bu kripto parada, DOGE ve SHIB’in aksine bir tür kullanım esnekliği de bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.
İlgili Haber:  Uzmanlara Göre Shiba Inu (SHIB), Dogelon Mars (ELON) ve Pig Finance (PIG) Gibi Tokenler Uzun Vadeli Değil

CATE henüz hiçbir büyük kripto para borsasında listelenmiyor ve bu kripto parayı satın almanın tek yolu, geliştiricilerin kendi web sitelerinde paylaştığı kontrat adresini kullanarak PancakeSwap üzerinden olarak gözüküyor. CATE’in altyapı olarak Binance Smart Chain’i kullandığını da belirtelim. Dogecoin kendi Blockchain’i kullanırken Shiba Inu ise Ethereum Blockchain’i üzerinden işlem görüyordu. Bu yazının yazıldığı anlarda CATE fiyatı, son 24 saatteki %58’lik yükselişi ile beraber 0.000008034 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend