18.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Dogecoin ve Shiba Inu Katili mi Geliyor? Yeni Köpekli Coinin Fiyatı Fırladı!

Önemli Gelişmeler

Saitama coin Eylül ayının başından bu yana etkileyici bir boğa rallisi içerisinde bulundu ve altcoine ait momentum da günden güne artıyor. Son ralli ise, kripto para piyasasında yılın sonuna doğru yeni bir boğa koşusu yaşanacağını düşünen yatırımcıların ilgisini çekti.

blank

Saitama Coin Nedir?

Saitama coin, Saitama isimli platformda topluluk tarafından yönetilen, yine topluluk tarafından idare edilen köpekli bir coindir. Saitama tokenin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte %45 civarında değer kazandı ve altcoin 0.0000001414 dolardan işlem görüyor.

blank

Söz konusu platform, yeni jenerasyon yatırımcıları eğitebilmek adına çözümler geliştirmeyi hedefliyor. Platform, kripto paraları herkes için güvenli ve herkesin kullanabileceği kadar basit hale getirmeyi amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Buna ek olarak köpekli coin Saitama bir tür NFT satış platformu, NFT çıkış platformu, bir akıllı cüzdan ve çok kanallı içerik platformu oluşturma planları bulunuyor. Akıllı cüzdanın çıkış tarihi olarak 13 Kasım tarihi belirlendi.

Köpekli Coin İçin Sosyal Medya Gönderileri

Altcoinin geliştirici ekibinde yer alan Nam Tran, 12 Kasım tarihinde şunları söyledi: “Kurt sürüsü ailemize 🐺 tebrikler, 200.000 uzun vadeli yatırımcıya ulaştık. Şimdi ise sırada Vegas etkinliği var. Haydi mevcut fiyatı yüksek bir dip noktamız olarak tanımlayalım!”

Altcoinin resmi Twitter kanalı ise 10 Kasım tarihinde paylaştığı gönderisinde şöyle demişti: “Fiyat yükselmeden satın alın! SaitaMask (kripto para piyasasında devrim yaratabilecek bir akıllı cüzdan) uygulaması 13 Kasım tarihinde hayata geçecek. Bu olay ile ilgili duyurular için bizi takip etmeye devam edin.”

2021 yılı adeta köpekli coinlerin yılı olarak geçmişti. Çok sayıda şaka coini bu yıl boyunca oldukça değer kazanmış ve ralliler yaşamıştı. Bununla birlikte şaka coinlerindeki heyecan dalgası da devam ediyormuş gibi gözüküyor. Son olarak bir zamanların dalga geçilen kripto paralarından biri olan, Dogecoin muadili Shiba Inu, kendisinden beklenmeyecek bir biçimde bir ralli yaşayarak dünyanın en büyük kripto paraları sıralamasındaki yerini git gide iyileştirmişti. İşler öyle bir hal aldı ki, orijinal şaka coini olan Dogecoin, DOGE muadili olan SHIB tarafından geçildi. Söz konusu yer değiştirme olayı her ne kadar kısa süreli olsa da kripto para piyasasına damga gibi vurdu. Dogecoin ile Shiba Inu köpekli coinleri arasındaki büyük rekabet bir süreliğine daha devam edeceğe benziyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend