2 Aralık 2022, Cuma
11 C
İstanbul

Dogecoin Twitter Hesabı 6 Yıl Sonra Hayata Dönüyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 2 sene önce

Binance indirim kodu

Dogecoin’in ilerlemesini ve haberlerini izlemek için kurulan bir Twitter hesabı, yıllarca süren sessizliğin ardından tekrar tweet atmaya başladı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Dogecoin ile ilgili haberleri takip eden bir Twitter hesabı tam 6 yıllık aranın ardından ilk tweetini attı.
  • Dogecoin fiyatı bir gün içerisinde %1000 oranında artış yaşadı.
  • Fiyatı ile birlikte Dogecoin’in işlem hacmi de yaklaşık 10 katlık bir artış yaşadı.

Dogecoin’in değerini takip etmek için kurulan bir Twitter hesabı, yıllar süren hareketsizliğin ardından bugün yeniden sahneye çıktı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Dogecoin Fiyatında Rekor Artış Yaşandı

DOGE Value / News adlı hesap, bugün erken saatlerde tweet attı. Bu, 6 yıl sonra atılan ilk tweet oldu.

Dogecoin, son günlerde fiyatındaki büyük artış nedeniyle ana akım arasına girmiş durumda. DOGE, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasına girdi ve sadece bir günde 0.007 Dolardan 0.078 Dolara yükseldi. Bu %1000 oranında bir artış anlamına geliyor.

Artış, resmi ve resmi olmayan çeşitli Twitter hesaplarının attığı tweetlerle tetiklendi. Hatta, birkaç Telegram ve Discord kanalının kripto para hakkında manipülasyon yaptığı iddiaları da ortaya çıktı.

Dogecoin, en yüksek seviyesine ulaşmasından bu yana 0.055 Dolar seviyesinde seyrediyor. Ayrıca, gün içerisinde, OnlyFans yıldızı Mia Khalifa da Dogecoin’e yatırım yaptığını açıkladı.

Dogecoin İşlem Hacmi 2.1 Milyar Dolara Ulaştı

CoinMarketCap’e göre Dogecoin’in işlem hacimleri de fiyatı kadar güçlü bir şekilde arttı. Dünkü hacimler 200 milyon Doların biraz üzerinde idi. Bu değer, bugün 10 kat daha yükseldi ve yaklaşık 2.1 milyar Dolara ulaştı.

DOGE Value / News, 2014 yılında kış uykusuna yatmadan önce Dogecoin değeri 0.00025 Dolardı. O zaman atılan bir tweette kripto paranın fiyatı işaret edilerek, “Bu yüzden tutuyoruz” ifadesi kullanılmıştı.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar