27 Mayıs 2022, Cuma
22.6 C
İstanbul

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Arasındaki Savaş Devam Ediyor! DOGE 1 Dolara Ulaşabilecek Mi?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Dogecoin ve DOGE katili Shiba Inu, küresel kripto para piyasalarında en çok işlem gören kripto paralar olma özelliği taşıyor. İki coin arasındaki rekabet, Binance borsasına SHIB-DOGE işlem çiftinin eklenmesiyle beraber kızışacağa benziyor.

Binance indirim kodu

Dogecoin Şaka Coinleri Arasında Liderlik İçin Savaşıyor ve En Büyük 10 Kripto Para Arasında Kalmayı Başardı

Dogecoin katili olarak da bilinen Shiba Inu (SHIB) coin, geçtiğimiz hafta kısa bir süreliğine de olsa, toplam piyasa değeri olarak DOGE’u geride bırakmıştı. Bunun ardından ise DOGE, işlem hacminde yaşadığı ani bir sıçrama sonucunda, dünyanın en büyük 10 kripto parası arasındaki pozisyonunu geri alabilmek için, kaybettiği piyasa değerini tekrardan kazandı.

Binance indirim kodu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance ve Crypto.com, söz konusu iki kripto paranın popülerliğini arttırmasıyla birlikte SHIB-DOGE işlem çiftini bünyelerine eklediler. Shiba Inu, kıas bir süre önce, altcoinin günlük işlem hacminin Ethereum, Solana ve diğer altcoinleri geçmesinin ardından on-chain aktivitesi ile ilgili olarak büyük bir sıçrama yapmayı başarmıştı. Solana kısa bir süre önce, Cardano’nun dünyanın en büyük kripto paraları listesindeki yerini gasp ederek dördüncü sıraya yükselmişti.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bununla birlikte DOGE kullanıcıları ise, şaka coininin kullanım alanlarının artabilmesi için DOGE-ETH köprüsünün hayata geçmesini bekliyor. TDogeWhisperer adlı DOGE destekçisi analist, geliştirici @michilumin’in, bankalara ve internete erişimi olmayan kullanıcılar için, DOGE bünyesinde, Starlink üzerinde bir node (düğüm) üzerinde çalıştığını ortaya çıkarmıştı.

Bu söylenti için Starlink cephesinden ise herhangi bir açıklama gelmedi. Elon Musk’ın da bu konuyla ilgili görüşleri merak ediliyor.

DOGE ve SHIB, küresel kripto para piyasalarında en çok işlem gören kripto paralar arasında yer almayı sürdürüyor.

İlgili Haber:  Rusya, P2P Kripto Borsası LocalBitcoins'i Engelliyor

Analistler, DOGE fiyat trendinin, 1 dolara kadar ulaşıp ulaşamayacağını değerlendirmişti. Bir analist, Dogecoin fiyatının, 2021 yılının ilk aylarında Bitcoin’in hareketinin tersine bir ralli yaşadığını ve bu zamandan beri ise alçak tepeler ve alçak dip noktalarının oluştuğunu belirtti ve bu durumun aşağı yönlü bir trende işaret ettiğini iddia etti.

Analist, DOGE fiyatının 1 dolara çıkabileceğine inansa da, altcoin fiyatının bir sıçarama yapması için trendinde bir dönüşüm geçirmesi gerektiğini düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

1 Yorum

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
%d blogcu bunu beğendi: