30 Eylül 2022, Cuma
22.9 C
İstanbul

Analist: “2022 Yılında Dogecoin ve Shiba Inu Düşüş Sergileyebilir Ancak Bu Coinler…”

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 10 ay önce

Binance indirim kodu

2021 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, 2022 yılı için momentum kazanması beklenen kripto para alanları da netleşmeye başladı. Messari’nin son yayınladığı raporda şu ifadeler yer aldı: “Kripto para ve son zamanların modası ‘Web3’, uzun vadede durdurulamaz bir güç haline gelebilir.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte Natasha Che, Dogecoin ve Shiba Inu’nun durumunu da değerlendirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Metaverse ve Web3

Ekonomist Natasha Che bu fikre katıldığını belirtti. Che, kısa bir süre önce Web3’ün kitle adaptasyonunun henüz erken aşamalarda olduğunu söylemişti. Kurumsal firmalar Web3 hizmetlerine ve Metaverse dünyasına büyük yatırımlar yapmaya başladı. Diğer bir rapora göre, Güney Kore’nin en eski holdinginin yatırım kolu olan SK Square Co., söz konusu sektörlerde hızla ilerlemeye başladı. Şirketin genel müdürü Huh Seok-joon, yaptığı açıklamasında şöyle dedi: “İşimizin Metaverse evrenine genişlemesi gerekiyor.

Ancak şu anda Web3, yıl boyunca DeFi alanının yaşadığı popülariteyi henüz yaşamayı başaramadı. Burada asıl sorulması gereken ise, 2022 yılında bu tür bir gelişmenin yaşanıp yaşanmayacağıdır.

Raporlara göre Web3 girişimlerinin mevcut durumda çok fazla ödeme yapan müşterisi bulunmuyor. Ancak Ark Invest kurucusu ve CEO’su Cathie Wood’un CNBC ile gerçekleştirdiği bir söyleşiye göre bu değişebilir: “Metaverse, muhtemelen aklımıza gelmeyecek sektörlerde bile hayatımıza girecek büyük bir teknolojidir.

Bitcoin Vakfı başkanı Brock Pierce, kripto para kökenli Metaverse ile oyun ve Meta gibi şirketler tarafından başlatılan Metaverse dünyası arasında bir tür savaş yaşanmasını beklediğini belirtti. Bu fikir, aslına bakılırsa birçok kripto para hayranıyla da uyumlu görünüyor.

Aktör Keanu Reeves, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında Metaverse konseptinin Facebook’un kendisinden daha eski olduğu için Meta’nın Metaverse’ünün sektöre yenilik katmayacağını düşündüğünü söylemişti.

İlgili Haber:  Shiba Inu (SHIB), Litecoin (LTC), Loopring (LRC) - Altcoin Fiyat Analizi - 21 Kasım

Che, Web3 dışında Blockchain oyunlarının, Proof of Stake mekanizmasının, L1 ve L2 platformlarının ve zincirler arası çözümlerin yeni yılın kazananları olacağını düşündüğünü belirtti.

Analist: “Kaybedenler Dogecoin ve Shiba Inu Olabilir!”

2022 yılının merak edilenlerinden birini de şaka coinleri oluşturuyor. Dogecoin madencileri kısa bir süre önce, altcoinin fiyatının yatay seyir izlemesine rağmen 1 milyar dolar geliri aşmayı başarmışlardı. Bununla birlikte bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu ise son otuz günde %34.2 değer kaybetti.

Analiste göre sadık toplulukları Dogecoin ve Shiba Inu’ya yatırım yapmayı 2022 yılında da sürdürebilirler. Buna rağmen Che, Dogecoin ve SHIB’in 2022 yılında düşük bir performans sergileyebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar