27 Ocak 2022, Perşembe
-0.9 C
İstanbul

Analist: “2022 Yılında Dogecoin ve Shiba Inu Düşüş Sergileyebilir Ancak Bu Coinler…”

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Son güncelleme: 1 ay önce

Binance indirim kodu

2021 yılının sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, 2022 yılı için momentum kazanması beklenen kripto para alanları da netleşmeye başladı. Messari’nin son yayınladığı raporda şu ifadeler yer aldı: “Kripto para ve son zamanların modası ‘Web3’, uzun vadede durdurulamaz bir güç haline gelebilir.

Binance indirim kodu

Bununla birlikte Natasha Che, Dogecoin ve Shiba Inu’nun durumunu da değerlendirdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Metaverse ve Web3

Ekonomist Natasha Che bu fikre katıldığını belirtti. Che, kısa bir süre önce Web3’ün kitle adaptasyonunun henüz erken aşamalarda olduğunu söylemişti. Kurumsal firmalar Web3 hizmetlerine ve Metaverse dünyasına büyük yatırımlar yapmaya başladı. Diğer bir rapora göre, Güney Kore’nin en eski holdinginin yatırım kolu olan SK Square Co., söz konusu sektörlerde hızla ilerlemeye başladı. Şirketin genel müdürü Huh Seok-joon, yaptığı açıklamasında şöyle dedi: “İşimizin Metaverse evrenine genişlemesi gerekiyor.

Ancak şu anda Web3, yıl boyunca DeFi alanının yaşadığı popülariteyi henüz yaşamayı başaramadı. Burada asıl sorulması gereken ise, 2022 yılında bu tür bir gelişmenin yaşanıp yaşanmayacağıdır.

Raporlara göre Web3 girişimlerinin mevcut durumda çok fazla ödeme yapan müşterisi bulunmuyor. Ancak Ark Invest kurucusu ve CEO’su Cathie Wood’un CNBC ile gerçekleştirdiği bir söyleşiye göre bu değişebilir: “Metaverse, muhtemelen aklımıza gelmeyecek sektörlerde bile hayatımıza girecek büyük bir teknolojidir.

Bitcoin Vakfı başkanı Brock Pierce, kripto para kökenli Metaverse ile oyun ve Meta gibi şirketler tarafından başlatılan Metaverse dünyası arasında bir tür savaş yaşanmasını beklediğini belirtti. Bu fikir, aslına bakılırsa birçok kripto para hayranıyla da uyumlu görünüyor.

Aktör Keanu Reeves, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında Metaverse konseptinin Facebook’un kendisinden daha eski olduğu için Meta’nın Metaverse’ünün sektöre yenilik katmayacağını düşündüğünü söylemişti.

İlgili Haber:  Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi - Altcoin Yeni Bir Rekor mu Kıracak?

Che, Web3 dışında Blockchain oyunlarının, Proof of Stake mekanizmasının, L1 ve L2 platformlarının ve zincirler arası çözümlerin yeni yılın kazananları olacağını düşündüğünü belirtti.

Analist: “Kaybedenler Dogecoin ve Shiba Inu Olabilir!”

2022 yılının merak edilenlerinden birini de şaka coinleri oluşturuyor. Dogecoin madencileri kısa bir süre önce, altcoinin fiyatının yatay seyir izlemesine rağmen 1 milyar dolar geliri aşmayı başarmışlardı. Bununla birlikte bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu ise son otuz günde %34.2 değer kaybetti.

Analiste göre sadık toplulukları Dogecoin ve Shiba Inu’ya yatırım yapmayı 2022 yılında da sürdürebilirler. Buna rağmen Che, Dogecoin ve SHIB’in 2022 yılında düşük bir performans sergileyebileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend