1 Temmuz 2022, Cuma
21.7 C
İstanbul

Dogecoin (DOGE), VeChain (VET), Binance Coin (BNB) – Altcoin Fiyat Analizi – 7 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para piyasasında en büyük 50 altcoinin çoğu kırmızı bölgede yer alıyor. Ancak buna rağmen Binance Coin ve VeChain gibi kripto paralar hafta boyunca boğa lehine bir görünüm çizdi. Buna rağmen, analiste göre, belirtilen coinlerin sahip olduğu boğa lehine momentum yavaşlıyor.

Binance indirim kodu

Diğer taraftan Dogecoin ise son 7 gün içerisinde kaydettiği çift haneli kayıplar ile birlikte analiste göre boğa lehine bir görünüm sergiledi. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dogecoin (DOGE)

blank

Dogecoin fiyatı analiste göre 26 Eylül tarihinden bu yana yükselen bir kama formasyonu içerisinde hareket etmişti. Şaka coini, aylık olarak %6 getiri sağladı. Bunun sonucunda altcoin, 28 Ekim tarihinde son 11 haftanın zirvesine çıktı ve buradan bir gerileme yaşadı. Bununla birlikte üst trend çizgisinden geri dönen DOGE, analiste göre 0.2320 dolarda bir destek hattı buldu.

DOGE fiyatı son 24 saatte %2.6 geriledi ve analiste göre coinin kısa vadeli teknik göstergeleri satış baskısında bir artışa işaret etti. Bu yazının yazıldığı anlarda Dogecoin, haftalık olarak kaydettiği %10’un üzerindeki kayıp ile beraber 0.2551 dolardan işlem görüyor.

VeChain (VET)

blank

VeChain ağının kendi tokeni olan VET, geçtiğimiz ay boyunca stabil bir yükseliş trendi içerisinde bulunmuştu. Altcoin fiyatı yukarı yönlü iki paralel çizgi içerisinde hareket ederken aylık grafiğinde %40.20’lik bir yükseliş yaşadı. Bunun sonucunda da VET, 5 Kasım tarihinde son beş ayın zirvesine çıktı ve trendi takip eden iki paralel çizginin arasına geri döndü.

Bununla birlikte altcoin fiyatı, analiste göre kısa vadede alış baskısında bir azalmaya işaret ettikten sonra son 24 saatte %3.92 değer kaybetti. Bu yazının yazıldığı anlarda VET 0.15376 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Uniswap (UNI), AAVE - Altcoin Fiyat Analizi - 3 Aralık

Binance Coin (BNB)

blank

BNB fiyatı, son altı haftadır paralel çizgiler arasında hareket ederek boğa lehine bir tablo çizdi. Altcoin fiyatı aylık olarak %41.16 ve haftalık olarak %17.11 gibi devasa getiriler sağladı. Buna ek olarak, Binance kripto para borsası, Portekizli futbol kulübü FC Porto ile anlaşarak FC Porto fan tokeninin satışını gerçekleştireceğini açıkladı. Bunun sonucunda BNB’nin fiyat hareketi de 6 Kasım 2021 tarihinde son 25 haftanın zirvesine çıkarak üst trend çizgisini aştı.

Bu yazının yazıldığı anlarda BNB fiyatı 607 dolardan işlem görürken analiste göre kripto paranın kısa vadeli teknik göstergeleri boğa gücünde bir azalmaya işaret ediyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar