26 Ocak 2022, Çarşamba
-0.9 C
İstanbul

El Salvador Başkanı Bukele: Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşacak!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, Bitcoin’in 2022 yılındaki performansına dair tahminlerini paylaştı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • El Salvador Başkanı Bukele, lider kripto para Bitcoin’in 2022’de 100.000 Dolar fiyatına ulaşacak bir boğa koşusuna başlayacağını tahmin ediyor.
  • Bukele ayrıca El Salvador’un BTC tabanlı girişimi Bitcoin City ve Volcano tahvillerinin de 2022’de patlama yapmasını bekliyor.

El Salvador Başkanı Bukele, lider kripto para Bitcoin’in 2022’de 100.000 Dolar fiyatına ulaşacak bir boğa koşusuna başlayacağını tahmin ediyor.

Binance indirim kodu

“Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşacak”

El Salvador Başkanı Nayib Bukele, Bitcoin’in 2022 yılındaki performansına dair tahminlerini paylaştı. Bukele’ye göre BTC yeni yılda 100.000 Dolar fiyatına ulaşabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Bukele ayrıca El Salvador’un BTC tabanlı girişimi Bitcoin City ve Volcano tahvillerinin de 2022’de patlama yapmasını bekliyor.

Geçen yıl El Salvador, ülkedeki artan enflasyona karşı bir önlem olarak Bukele’nin başkanlığında Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul etti ve bu anlamda tarihe geçti. Yasanın resmi olarak onaylanmasından bu yana Bukele, ülke rezervleri için 1.370 BTC satın aldı ve gerçekleşmemiş kazançlarını hastane ve okul yapımı gibi yeni altyapı projelerine yatırdı.

Başkan Bukele, 2022’de en az iki ülkenin daha Bitcoin’i resmi para birimi olarak kabul edeceğini belirtti. Başkan bu yıl ayrıca BTC fiyatının 100.000 Dolar seviyesini görmesini sağlayacak güçlü bir boğa koşusu yaşanacağını öngörüyor.

“BTC Takipçileri Sürprizlere Hazırlıklı Olsun”

Bukele, El Salvador’un BTC tabanlı girişimleri Bitcoin City ve Volcano tahvillerinde de yeni yıl ile birlikte büyük bir patlama yaşanmasını bekliyor. El Salvador başkanı, Bitcoin City’nin yerleşim alanları, alışveriş merkezleri, restoranlar, liman ve “BTC ile ilgili her şey” ile tamamen işlevsel bir şehir olmasını planlıyor.

İlgili Haber:  Bitcoin Son 2 Ayın En Düşük Seviyesinden Tekrar Yükselişe Geçti

Bukele’ye göre, Bitcoin City’nin inşaatı bu yıl başlayacak; Bu, 1 milyar Dolarlık BTC tahvil destekli sanal şehrin gelişimi anlamına geliyor. Bu gelişmeyle birlikte, Volcano tahvillerine duyulan talebin de artabileceği öngörülüyor.

Bukele son olarak dünya genelindeki kripto para takipçilerinin “Bitcoin 2022 Konferansını” dikkatli bir şekilde takip etmeleri gerektiğini belirtti. Başkan, “Kripto para kullanıcıları büyük sürprizlere hazırlıklı olmalı.” diye ekledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend