28 Kasım 2022, Pazartesi
9.6 C
İstanbul

Elon Musk: Dogecoin Ticareti Yapan Hamster, Çılgın Yeteneklere Sahip!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Hamster Mr. Goxx, yaptığı kripto para ticareti ile birçok geleneksel yatırımcıyı geride bırakmayı başardı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Hamster Mr. Goxx, yaptığı kripto para ticareti ile birçok geleneksel yatırımcıyı geride bırakmayı başardı.
  • Haziran ayından bu yana %20 kâr elde eden Mr. Goxx, Tesla CEO’su Elon Musk’ın dikkatini çekmeyi de başardı.
  • Elon Musk, konu ile ilgili attığı tweette, “Bu hamster çılgın bir beceriye sahip!!” diye yazdı.

Tüm internet, 12 Haziran’da kripto para ticaretine başlamasından bu yana %20 kâr elde eden hamster Mr. Goxx’u konuşuyor.

Binance indirim kodu

Mr. Goxx, Elon Musk’ın Dikkatini Çekmeyi Başardı

Uzay şirketi SpaceX’in yanı sıra dünyanın en büyük elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın da CEO’su olan Elon Musk da Mr. Goxx hakkında görüşünü belirten milyonlarca kişi arasına katıldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Musk, geçtiğimiz sabah attığı tweette, “Bu hamster çılgın bir beceriye sahip!!” diye yazdı.

Mr. Goxx Tam Olarak Ne Yapıyor?

Adı, operatörü tarafından bir hackleme ve suistimal iddiasıyla büyük kayıplara uğrayan Mt. Gox borsasıyla neredeyse aynı olan hamster Mr. Goxx, birden fazla kripto varlığına bölünmüş bir çark üzerinde koşarak hangi kripto parayı alıp satacağına karar veriyor. Daha sonrasında çarkın yanındaki iki tünelden birinden geçerek bu kripto paraları alıp – satma konusundaki görüşünü belirtiyor.

Sadece bu yöntem, Mr. Goxx ve sahiplerinin, Dow Jones’un yanı sıra Warren Buffett’in Berkshire Hathaway’i gibi büyük yatırım şirketlerinden daha iyi performans göstermesine yardımcı oldu. Mr. Goxx, Haziran ayında ticarete başlamasından bu yana neredeyse %20 kâr elde etti.

Bu süreç, Musk’ı etkilemek için yeterli oldu. Sonuçta büyük oyuncular, büyük oyuncuları tanır…

60 milyondan fazla takipçisi olan “kripto kralı” Musk’ın tek bir tweet’i piyasaları hareketlendirebiliyor. Hatta Mayıs ayında Tesla, kripto para ödemeleri kabul etmeyi durduracağını açıkladıktan sonra Bitcoin’de haftalar süren bir düşüş başlamıştı.

İlgili Haber:  Elon Musk'tan Çok Ciddi Bitcoin ve Ethereum Açıklaması! Dogecoin Güncellemesi Hakkında Yorum Yaptı

Öte yandan herkes Mr. Goxx’u övmüyor. Dogecoin ortak kurucularından Billy Markus, hamsterın sadece “şansa” ticaret yaptığını belirtiyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar