1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Elon Musk Yeni Tweet Attı, Bu Altcoinin Fiyatı Uçtu! Dogecoin Sahipsiz mi Kaldı?

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

Milyarder Tesla CEO’su Elon Musk’ın Tweet’lerinden bir kripto daha fayda sağlamışa benziyor. Bu kez şanslı isim, Musk’ın Vikingler ve Ay ile ilgili bir Tweet atmasının ardından Floki Inu (FLOKI) oldu.

Binance indirim kodu

Musk, ABD’nin bir uzay görevi sırasında Ay’a inmesinin ardından, Ay’a kendilerinden önce Vikinglerin ulaştığını gösteren bir karikatür paylaştı. Karikatürde, Ay üzerinde bir Viking gemisinin kalıntıları gözleniyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Floki Inu, Musk’ın Tweet’i öncesinde de, kısa bir süre önce büyük bir ralli yaşamış ve %300 değer kazanmıştı.

Floki Inu Altcoini Popülerlik Kazanmaya Devam Ediyor

Söz konusu altcoin, kripto para piyasasında popülerlik kazanmayı sürdürüyor. Kripto para topluluğunun sıkı takipçileri olan, kimliği bilinmeyen bir geliştirici ekibi tarafından oluşturulan şaka coini Binance Smart Chain (BSC) Blockchain ağı üzerinde çalışıyor.

Popüler yabancı dizi Vikings’de nevi şahsına münhasır bir gemi yapımcısı olan Floki, kripto para topluluğu tarafından benimsendi. Bunun ardından Elon Musk’ın da Vikingler hakkında Tweet atmasının ardından coinin fiyatı tepki olarak ani bir değer artışı kaydetti.

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre, Floki Inu altcoini, Musk’ın Tweet’inin ardından bir saat içerisinde 0.00022 dolardan 0.00026 dolara kadar yükseldi.

Elon Musk’ın Kripto Para Endüstrisindeki Büyük Etkisi Devam Ediyor

Musk, bir tür şaka coini olan Dogecoin’e karşı beslediği büyük sevgi ile birlikte kripto para camiası arasında oldukça iyi tanınıyor. Altcoin, birçok kez Musk tarafından desteklenmişti. Bununla birlikte Musk, bir diğer şaka coini olan Shiba Inu hakkında da Tweet atmıştı. Musk’ın her Tweet atışında kripto paranın değeri yükseliş yaşıyor. Ancak Musk’ın kendi köpeğini Floki olarak adlandırmasıyla birlikte, FLOKI’ye olan ilgisinin farklı bir boyutta olabileceği konuşuluyor. Twitter’da bu konuyla ilgili her gönderi paylaştığında coinin fiyatı da ani bir yükseliş gösteriyor.

İlgili Haber:  Robinhood'un GameStop'u Kısıtlaması Üzerine Bitcoin ve Kripto Pazarı Aniden 1 Trilyon Dolara Yükseldi

Bu yazının yazıldığı anlarda FLOKI’nin fiyatı, 0.0002501 dolar ile, 0.00006577 dolardan işlem gören Shiba Inu’dan daha yüksek gözüküyor. Bununla birlikte, FLOKI’nin sahip olduğu piyasa değeri yalnızca 2.6 milyar dolar civarındayken, Shiba Inu ise, son saatlerdeki değer kaybına rağmen 32 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. SHIB fiyatının ani bir şekilde düşüş yaşamasının nedeni ise ilerleyen saatlerde belli olacaktır.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

1 Yorum

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
%d blogcu bunu beğendi: