8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Elon Musk’ın Tweetinin Ardından Dogecoin Fiyatı %10 Yükseldi

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Elon Musk ve Dogecoin, önümüzdeki hafta SNL’de olacak.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Tesla CEO’su Elon Musk yine Dogecoin ile ilgili tweet attı ve kripto paranın fiyatı yine yükseldi.
  • Musk, önümüzdeki hafta yayınlanacak Saturday Night Live şovunda Dogocoin ile ilgili bir skeçte yer alacağını doğruladı.
  • Musk’ın söz konusu tweetinin ardından DOGE fiyatı %10 oranında artarak 0.40 Dolar seviyesine dayandı.

Elon Musk, Dogecoin ile ilgili bir komedi skeçinin önümüzdeki haftaki Saturday Night Live şovunda yer alacağını doğruladı.

Binance indirim kodu

DOGEFATHER

Musk, 54 milyon Twitter takipçisine 8 Mayıs’ta yayınlanacak şov için komisyon almasının nasıl olacağını mizahi bir yolla sordu. Bir kullanıcı, Elon Musk’tan DOGEFATHER ile ilgili bilgi talep etti; Musk ise “Kesinlikle” yazarak cevap verdi.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bu tweet trafiğinin ardından Dogecoin’in fiyatı %10 oranında arttı ve 0.40 Dolara yükseldi.

Elon Musk, Dogecoin skecinde yer alacağını zaten açıklamıştı. Tesla ve SpaceX CEO’su 28 Nisan’da attığı tweette, “Dogefather. SNL 8 Mayıs” yazmıştı. Dogecoin’in fiyatı bu tweet üzerine de %15 oranında değer kazanmıştı.

Dogecoin Fiyatı Artacak mı?

Elon Musk, Dogecoin’den ne zaman bahsetse, dünyanın en büyük megafonundan çığlık atıyor gibi bir efekt oluşuyor. Bu çığlık dalgası ise Dogecoin fiyatının her seferinde önemli ölçüde yükselmesini sağlıyor.

Öte yandan Musk, SNL’de Dogecoin ile gündeme gelmesiyle beraber yepyeni ve farklı bir kitleye ulaşacak. Kripto yatırımcıları arasındaki umut ise Musk’ın SNL şovunun ardından yepyeni bir kalabalığın Dogecoin’e akın etmesi yönündendir.

Eğer skeç gerçekten komikse, Dogecoin’in fiyatı muazzam bir şekilde artabilir…

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar