25 Ocak 2022, Salı
-0.2 C
İstanbul

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Açıklaması: Tesla, DOGE Ödemesi Almaya Başlıyor!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Tesla CEO’su Elon Musk, sevilen şaka tokeni Dogecoin ile ilgili Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla biliniyor. İşte onların en sonuncusu!

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin ile ilgili yeni bir tweet attı.
  • Musk’ın şirketi Tesla, yakında DOGE ile ödeme almaya başlayacak.
  • Peki DOGE fiyatı bu duyurudan etkilenebilir mi?

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin ile ilgili yeni bir tweet attı. Musk, elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın çeşitli ödemeler için DOGE kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Tesla, Dogecoin Ödemesi Almaya Başlıyor

Elon Musk konu ile ilgili paylaştığı tweette, “Tesla, DOGE ile bazı ürünlerini satın alınabilir hale getirecek ve nasıl gittiğine bir bakacak.” diye yazdı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

Elon Musk uzun bir süredir DOGE başta olmak üzere çeşitli şaka tokenlerine gösterdiği büyük ilgi ile biliniyor. Musk bir ara kendisini DOGE’nin “fahri CEO’su” bile ilan etmişti.

Duyurunun DOGE Fiyatı Üzerindeki Etkisi Merak Ediliyor

Musk’ın DOGE ile ilgili paylaştığı tweetler geçmişte kripto paranın fiyatı üzerinde hep bir etki yarattı. Bu bazen olumlu bazen olumsuz olabiliyor. Bu sefer DOGE fiyatının Musk’a nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

Elon Musk daha geçtiğimiz gün TIME Dergisi tarafından 2021 için “Yılın Kişisi” seçilmişti. Musk, Twitter paylaşımları ile yıl bitmeden bu unvanının hakkını vermeye devam edecek gibi görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend