2 Aralık 2022, Cuma
11.7 C
İstanbul

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Açıklaması: Tesla, DOGE Ödemesi Almaya Başlıyor!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Tesla CEO’su Elon Musk, sevilen şaka tokeni Dogecoin ile ilgili Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla biliniyor. İşte onların en sonuncusu!

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin ile ilgili yeni bir tweet attı.
  • Musk’ın şirketi Tesla, yakında DOGE ile ödeme almaya başlayacak.
  • Peki DOGE fiyatı bu duyurudan etkilenebilir mi?

Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin ile ilgili yeni bir tweet attı. Musk, elektrikli otomobil şirketi Tesla’nın çeşitli ödemeler için DOGE kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Binance indirim kodu

Tesla, Dogecoin Ödemesi Almaya Başlıyor

Elon Musk konu ile ilgili paylaştığı tweette, “Tesla, DOGE ile bazı ürünlerini satın alınabilir hale getirecek ve nasıl gittiğine bir bakacak.” diye yazdı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

Elon Musk uzun bir süredir DOGE başta olmak üzere çeşitli şaka tokenlerine gösterdiği büyük ilgi ile biliniyor. Musk bir ara kendisini DOGE’nin “fahri CEO’su” bile ilan etmişti.

Duyurunun DOGE Fiyatı Üzerindeki Etkisi Merak Ediliyor

Musk’ın DOGE ile ilgili paylaştığı tweetler geçmişte kripto paranın fiyatı üzerinde hep bir etki yarattı. Bu bazen olumlu bazen olumsuz olabiliyor. Bu sefer DOGE fiyatının Musk’a nasıl tepki vereceği merak ediliyor.

Elon Musk daha geçtiğimiz gün TIME Dergisi tarafından 2021 için “Yılın Kişisi” seçilmişti. Musk, Twitter paylaşımları ile yıl bitmeden bu unvanının hakkını vermeye devam edecek gibi görünüyor.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar