27 Mayıs 2022, Cuma
21.5 C
İstanbul

Elon Musk’tan İlham Alan Bu Kripto Para, Bir Ayda %4000 Değer Kazandı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Adını Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’tan alan kripto para Dogelon Mars (ELON) sadece Ekim ayında %3.780 gibi büyük bir oranda değer kazandı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Adını Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’tan alan kripto para Dogelon Mars (ELON) sadece Ekim ayında %3.780 gibi büyük bir oranda değer kazandı.
  • Devasa fiyat hareketi, Dogelon Mars’ın 1 Ekim’de yaklaşık 26 milyon Dolar olan piyasa değerini de 30 Ekim’de 1.19 milyar Dolara kadar yükseltti.

Dogelon Mars (ELON) olarak adlandırılan kripto para, Ekim ayını 0.00000005 Dolardan açtıktan sonra Cumartesi günü 0.000000233 Dolara yükseldi. Bu, kripto paranın 13 Mayıs’tan bu yana ulaştığı en yüksek seviye olarak kaydedildi.

Binance indirim kodu

Devasa fiyat hareketi, Dogelon Mars’ın 1 Ekim’de yaklaşık 26 milyon Dolar olan piyasa değerini de 30 Ekim’de 1.19 milyar Dolara kadar yükseltti. ELON, bu piyasa değeri ile şu anda en değerli 92. kripto para konumunda yer alıyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Elon Musk’tan İlham Alan ELON’ın Fiyatı Neden Arttı?

ELON’un Ekim ayı kazanımlarının büyük bir kısmı, tokenin 29 Ekim’de OKEx ve Crypto.com’da listelenmesiyle birlikte %200’den fazla arttığı 29 ve 30 Ekim’de tarihlerinde geldi.

ELON’un etkileyici fiyat artışı, ayrıca, Dogecoin ve Shiba Inu benzeri kripto paralarda devam eden fiyat çılgınlığının ortasında geldi.

Shiba Inu Çılgınlığı

Hiç şüphesiz bunların en dikkate değer olanı, Ekim ayında %850’den fazla artarak 38.50 milyar Dolarlık bir piyasa değerine ulaşan ve hatta Dogecoin’i bile geride bırakmayı başaran Shiba Inu (SHIB) idi.

Benzer şekilde, Samoyedcoin (SAMO) de bir ay içinde yaklaşık %2925 oranında artarak 458 milyon Dolarlık bir piyasa değerine ulaştı.

Kripto para yatırım şirketi Arcane Assets’in baş yatırım sorumlusu Eric Wall, Wall Street Journal’a verdiği demeçte, “Bu kripto paralardan biri birazcık yükselmeye başladığında, herkes bunun bir sonraki ‘saçma fiyat rallisi’ olabileceğini düşünmeye başlar.” ifadelerini kullandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar