1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Elrond (EGLD), AAVE, Decentraland (MANA) – Altcoin Fiyat Analizi – 31 Ekim

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 8 ay önce

Binance indirim kodu

Kripto para piyasası, 2021 yılının Ekim ayının son günlerinde yine yeşil bölgede yer alıyor. Bitcoin fiyatı 61.000 doların üstüne tırmanırken, bu durum Elrond (EGLD), AAVE ve Decentraland (MANA) piyasasını da olumlu etkiliyor. Analist Stanko Iliev, söz konusu altcoinleri değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Dünden bu yana Bitcoin’in toplam piyasa değeri 40 milyar dolar artış gösterdi ve ABD’li senatör Rand Paul, BTC’nin doları tahtından ederek dünyanın rezerv para birimi olabileceğini ifade etti. Kısa bir süre önce SEC ilk Bitcoin vadeli işlemler ETF’sine onay vermişti. Buna ek olarak, Allied Market Research şirketinin araştırmasına göre, küresel kripto para piyasası, 2030 yılına kadar 4.94 trilyon dolar toplam piyasa değerine ulaşabilir.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Analiste göre ise, Elrond, AAVE ve Decentraland altcoinleri, piyasadaki yükseliş trendinin devam etmesi durumunda Kasım ayında değer kazanışlarına devam edebilir.

Bir önceki altcoin analizini buradan okuyabilirsiniz.

Elrond (EGLD)

blank

Elrond (EGLD) 2021 yılının Eylül ayının başından bu yana kripto para piyasasının en iyi performans gösteren coinleri arasında yer alıyor ve altcoinin fiyatı 300 doları aşarak kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyatı rekorunu kırmıştı.

Analiste göre, EGLD fiyatının devam eden genel kripto para boğa piyasasında halen bir yükseliş potansiyeli bulunuyor ve analist, EGLD’nin 300 dolardaki direncini aşması durumunda bir sonraki hedefin 330 dolar bandında yer alabileceğine inanıyor.

Analiste göre EGLD fiyatının 200 dolardaki destek noktasının altına inmesi durumunda, bu büyük bir düşüş sinyali anlamına gelebilir ve 150 dolara olan yol açılabilir.

AAVE

blank

Aave (AAVE) fiyatı 2021 yılının Ekim ayında 276 dolardan 458 dolara kadar yükseldi ve bu yazının yazıldığı anlarda 322 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İlgili Haber:  Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), VeChain (VET) - Altcoin Fiyat Analizi - 19 Kasım

Analiste göre altcoin fiyatının 400 dolardaki direncini aşması durumunda bir sonraki hedef 450 dolar olabilir. Ancak analist, AAVE fiyatının 250 doların altına inmesi durumunda bir tür satış dalgasının tetiklenebileceği konusunda uyarıyor.

Decentraland (MANA)

blank

Decentraland, sanal bir evrende satış, üretim ve ekonomi alanında kullanılan bir tür Ethereum tabanlı Blockchain platformu olarak tanınıyor. Decentraland (MANA) fiyatı çok kısa bir sürede 0.75 dolar bandından yükselerek bu yazının yazıldığı anlardaki seviyesi olan 2.77 dolara fırladı.

Analiste göre altcoin fiyatı için en önemli direnç noktası 1 dolar civarında bulunuyor ve bu seviyenin altına bir iniş durumunda bir satış dalgası tetiklenebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar