10 Ağustos 2022, Çarşamba
24.3 C
İstanbul

Eminem 450.000 Dolarlık Bored Ape Yacht Club NFT’si Satın Aldı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Grammy ödüllü rapçi Eminem, NFT piyasasının önde gelen koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’a 450.000 Dolarlık yatırım yaptı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Grammy ödüllü rapçi Eminem, NFT piyasasının önde gelen koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’a 450.000 Dolarlık yatırım yaptığını duyurdu.
  • Eminem söz konusu NFT’yi bir BAYC üyesi olan GeeGazza’dan satın aldı.

Ünlü rapçi Eminem, 450.000 Dolara bir Bored Ape Yacht Club NFT’si satın aldığını duyurdu.

Binance indirim kodu

Eminem de NFT Piyasasına Katıldı

Grammy ödüllü rapçi Eminem, NFT piyasasının önde gelen koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’a 450.000 Dolarlık yatırım yaptığını duyurdu. Eminem söz konusu NFT’yi Twitter’da profil resmi yaptı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Dünya çapında 220 milyondan fazla plak satışı yapan Eminem, tüm zamanların en çok satan müzisyenlerinden biri olarak biliniyor. Ayrıca “8 Mile” filmi için yaptığı “Lose Yourself” şarkısı ile de “En İyi Orijinal Şarkı” dalında Akademi Ödülü ve Altın Küre Ödülü kazanan Eminem, bunların yanında 15 de Grammy Ödülüne sahip.

Eminem söz konusu NFT’yi bir BAYC üyesi olan GeeGazza’dan satın aldı. Satıcı konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bu bir delilik. Adeta bir simülasyonda yaşıyorum.” ifadelerini kullanırken; ünlü rapçi henüz detaylı bir kamuoyu açıklaması paylaşmadı.

“EminApe”

Öte yandan dijital koleksiyon ajansı Six, BAYC NFT’sinin Eminem’e satışını üstlendiklerini ve Twitter’da yaratıcı odaklı ajanslarının “EminApe” olarak adlandırdıkları maymunun güvenliğini sağlamaya yardımcı olacaklarını duyurdu. Söz konusu ajans daha önce de rap grubu Wu-Tang Clan ve elektronik müzik sanatçıları Tycho ve Galantis ile başka projelerde işbirliği yapmıştı.

Eminem, yeni “EminApe”si ile birlikte OpenSea’deki ikinci en büyük hacme sahip NFT projesi olan BAYC’a resmen katılmış oldu. BAYC, şimdiye kadar ikincil satışlarda 11.705.97 ETH (43 milyon Dolar) ticaret hacmi üretti. BAYC NFT’lerinin taban fiyatı şu anda 60 ETH (220.000 Dolar) seviyesinde seyrediyor.

İlgili Haber:  Golden State Warriors NFT Koleksiyonunu Yayınladı

BAYC kısa süre önce taban fiyat açısından CryptoPunks’ı geride bırakmış ve henüz Nisan 2021’de başlatılan bir proje için büyük bir başarı elde etmişti.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar