28 Mayıs 2022, Cumartesi
18.5 C
İstanbul

En Ucuz CryptoPunk NFT’sinin Fiyatı 100.000 Doları Geçti

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

CryptoPunk NFT’leri son zamanlarda ciddi bir yükseliş yaşıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Piyasadaki en uygun fiyatlı CryptoPunk NFT’si şu anda 100.000 Doların üzerinde alıcı buluyor.
  • NFT piyasası, son dönemde öne çıkan yüksek fiyatlı satışlar ve artan toplam işlem hacmi sayesinde yeniden yükselişe geçti.

Son günlerde birkaç milyon Dolarlık CryptoPunks NFT satışlarına şahit olmuştuk. Şimdilerde en ucuz CryptoPunk NFT’sinin fiyatı bile uçuşa geçti.

Binance indirim kodu

Ethereum Fiyatındaki Artış NFT Piyasasını da Etkiledi

Bu sabah itibariyle, ikincil piyasalarda listelenen en ucuz CryptoPunk NFT’si 100.000 Dolar değerinde ETH’ye mal oluyor. İlk olarak kripto analitik firması DappRadar tarafından tespit edilen mevcut en düşük fiyatlı CryptoPunk, şu anda 39 ETH (yaklaşık 108.000 Dolar) fiyatından alıcı buluyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bugün yaşanan Ethereum fiyat artışının da şüphesiz NFT yükselişi ile bir ilgisi var. Son 24 saatte %6’nın üzerinde artış yaşayan ve şu dakikalarda 2.800 Dolar seviyesinde seyreden ETH fiyatı, en ucuz CryptoPunk NFT’sinin fiyatını 100.000 Dolarlık eşiğin üzerine taşıyan temel etken oldu.

En Pahalı NFT’ler CryptoPunks’ta

DappRadar verilerine göre, Temmuz ayında satılan en pahalı 10 NFT’den 8’i CryptoPunks NFT’leri olarak kaydedildi. En yüksek satış ise 5.47 milyon Dolarlık bir CryptoPunk satışı oldu. Öte yandan sosyal medya fenomeni Gary Vaynerchuk da geçen hafta 3.7 milyon Dolar karşılığında bir CryptoPunk satın aldı.

Yine DappRadar verilerine göre, NFT piyasası, 2021 yılının ilk yarısında 2.5 milyar Dolarlık işlem hacmi üreterek oldukça önemli bir patlama yaşadı.

NFT koleksiyonları farklı biçimlerde olabilse de CryptoPunks’ın özellikle popüler bir NFT aktörü olduğu pek çok kez kanıtlandı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar