26 Mayıs 2022, Perşembe
17.9 C
İstanbul

En Ünlü Kripto Oyunu Splinterlands Artık Brave’in BAT Tokenini Destekliyor

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 6 ay önce

Binance indirim kodu

Yeni duyurulan ortaklık aynı zamanda Splinterlands’in Brave’i resmi tarayıcısı olarak kabul edeceği ve Brave’in de piyasadaki en popüler kripto oyunu olan Splinterlands’in reklamını yapacağı alanlarını da kapsıyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Web tarayıcısı Brave, kripto oyunu Splinterlands ile ortaklığını duyurdu.
  • Ortaklar, her iki üründeki pazarlama girişimlerinde işbirliği yapacak.
  • Splinterlands ayrıca kredi satın almak için Brave’nin Basic Attention Tokeni (BAT)’ı kabul edecek.

Gizlilik odaklı ve kripto dostu web tarayıcısı Brave bugün, blockchain tabanlı rekabetçi kart oyunu Splinterlands ise pazarlama girişimleri ve entegrasyonlar konusunda işbirliği ve ortaklık anlaşması yapıldığını duyurdu.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Brave, Splinterlands’in resmi web tarayıcısı olacak ve geliştiriciler, tarayıcının faydalarını detaylandırmak için içerik planlarken, oyuncular da web tabanlı oyunu oynamak için Brave’i kullanacaklar.

Öte yandan Brave, tarayıcıda reklam görmeyi tercih eden kullanıcıları için Splinterlands reklamları göstermeye başlayacak. Ayrıca tarayıcının yerleşik dijital cüzdanı Splinterlands’da kredi satın almak için kullanılabilecek.

Ayrıca Splinterlands, Brave’nin reklamlarını görüntülemeyi kabul eden kullanıcılarına Brave’nin BAT tokenini entegre edecek. Splinterlands oyuncuları, kazandıkları herhangi bir BAT’ı, oyunun kredilerini satın almak için kullanabilecekler; söz konusu harcamalar, yeni güçlendirici paketler satın almak veya pazardaki diğer oyuncularla kart alışverişi yapmak için tercih edilebilir.

Brave’in 19 Milyon’dan Fazla Aylık Aktif Kullanıcısı Bulunuyor

Brave şu an 19 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıya sahip ve 2020 boyunca önemli ölçüde bu sayıyı arttırmış görünüyor. Haziran ayında şirket, 15 milyon aylık aktif kullanıcısı olduğunu duyurmuştu; bu, Aralık 2019’da bildirilen 10 milyon seviyesinin bir hayli üzerinde olan önemli bir adımdı.

Brave, 2020 yılı boyunca Gemini ve Binance gibi en iyi kripto borsalarıyla çeşitli ortaklıklar kurdu. Bu ayın başlarında, Brave’in Android sürümü, Google Play Store’daki en yüksek puan alan web tarayıcısı oldu.

En Çok Oynanan Kripto Oyunu: Splinterlands

Splinterlands; Hearthstone, Magic ve The Gathering gibi dijital ve fiziksel hitler temelinde oluşturulmuş blockchain tabanlı koleksiyon kart oyunlarından biridir. Splinterlands’ın dijital kartları, diğer kullanıcılara satılabilen veya takas edilebilen ve değiştirilebilir olmayan tokenlerdir.

DappRadar ise Splinterlands’ı son 24 saatte en çok oynanan blockchain oyunu olarak gösterdi; bu süre zarfında yaklaşık 5.700 kullanıcının oyunda vakit geçirdiği belirtildi.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar