8 Ağustos 2022, Pazartesi
30.7 C
İstanbul

EOS, Enjin (ENJ) ve VeChain (VET) Altcoin Fiyat Analizi – 18 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Son güncelleme: 9 ay önce

Binance indirim kodu

Kripto para piyasasındaki birçok altcoin, son 24 saatte yaşadıkları ufak kayıplar göz ardı edildiğinde çoğunlukla yatay hareket sergiledi. EOS fiyatı %1.1 değer kaybederek son bir haftanın en düşük seviyesi olan 4.53 dolara doğru hareket etti. Enjin fiyatı da %2.8 düşüş göstererek son bir ayın en düşük seviyesine yakın bir konumdan işlem gördü.

Binance indirim kodu

Son olarak VeChain ise gün içerisinde %3.7 değer kaybetti. Analizciye göre bu seviyenin korunamaması durumunda altcoin fiyatı bir ay önce bulunduğu konuma geri dönebilir. Analizci Anushmita Samal söz konusu kripto paraların fiyatlarını değerlendirdi…

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

EOS

blank

EOS fiyatı son 24 saatte %1.1 değer kaybetti ve 5.16 dolardan işlem gördü. Analizciye göre EOS, 5.20 dolardaki destek noktası kaybetmesi ile birlikte bir haftalık dip noktası olan 4.53 dolara doğru hareket etti.

Samal, alış baskısının altcoin lehine olmayı sürdürmesi durumunda, EOS fiyatının 5.60 dolardaki direncini test edebileceğini düşünüyor. Bundan sonraki direnç bölgesi ise analizciye göre son ayların zirvesi olan 6.35 dolar civarı olabilir.

Enjin [ENJ]

blank

Enjin fiyatı son 24 saatte %2.8 değer kaybetti ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.61 dolardan işlem gördü. 4 saatlik grafiğinde kripto paranın fiyatı 20 günlük hareket ortalamasının altına indi. Analizciye göre bu durum, momentumun satıcılar lehine olduğunu gösteriyor olabilir.

MACD göstergesi ise kırmızı sinyal barları sergiledi. Relative Strength Index (RSI) değeri 40’ın altına geriledi ve analizciye göre bu durum alış baskısının azaldığına işaret etti. Chaikin Money Flow (CMF) değeri ise sermaye girişlerinin düşük seviyelerde kalmasıyla beraber orta hattın altın düştü.

Yükseliş durumunda ise analizciye göre ilk direnç noktası, bir haftalık zirve olan 1.77 dolar civarında bulunuyor. Samal, altcoin fiyatının ek direnç seviyelerinin ise 2 dolar ve 2.20 dolar bölgesinde olabileceğini belirtiyor.

İlgili Haber:  Ethereum Classic (ETC), EOS ve VeChain (VET) Fiyat Analizi - 30 Mayıs

VeChain [VET]

altcoin

VeChain fiyatı son 24 saatte %3.7 değer kaybetmesinin ardından bu yazının yazıldığı anlarda 0.112 dolar seviyesinden işlem gördü. Analizciye göre altcoin fiyatı son bir haftanın dip seviyesi olan 0.109 dolara doğru hareket etti.

VET fiyatının yukarı yönlü bir hareket yapması durumunda analizciye göre 0.124 dolar, ardından da 0.139 dolar seviyeleri bir direnç görevi görebilir. Samal, VeChain fiyatının bu seviyelerin de üstünde konumunu sağlamlaştırması durumunda altcoinin son birkaç ayın zirvesi olan 0.154 doları zorlayabileceğini düşünüyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar