EOS, Monero (XMR) ve Waves (WAVES) Fiyat Analizi – 22 Mayıs

Önemli Gelişmeler
blank
Furkan Uyanık
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

EOS fiyatları eğer 8 dolardaki direnci kırmayı başaramazsa 5.75 dolar seviyesine kadar düşebilir. Monero, sergilediği etkileyici boğa koşusuyla beraber %30 değer kazandı ve 374.6 dolardaki direnci gözüne kestirdi. Son olarak Waves, 29 dolardaki direncini kıramadığı için satıcılar piyasayı yeniden ele geçirdi.

blank

EOS

blank

blank

Fibonacci aracıyla kullanıldığında 5.75 dolara denk gelen %78.6’lık Fib değeri öneme sahip olabilir. 4 saatlik grafikte EOS yukarı yönlü hareket sergiledi ancak %61.8 seviyesindeki 7.07 barajını aşamadı. Bu baraj 20-SMA (kırmızı) değeriyle de örtüşüyor. Ancak boğalar için daha büyük bir test seviyesi %50’lik Fibonacci seviyesine denk gelen 8 dolarda yer alıyor. Bu alandan bir yükseliş yaşanması durumunda fiyatlar daha da tırmanabilir. Ancak satıcıların böyle bir hamleyi hükümsüz kılması durumunda ise fiyatlar 5.75 dolara kadar düşebilir.

MACD değerindeki boğaya yönelik değişim iyimser bir hava sağlasa da, EOS hacimleri henüz bir yükselişi kaldıracak seviyede olmayabilir. Chaikin Money Flow (CMF) değerinin de denge noktasının üzerinde olmasıyla beraber piyasaya para akışları da sağlıklı gözüküyor.

Monero [XMR]

blank

Monero fiyatları Şubat ayı seviyesine geri dönerek 200 dolara vurdu ancak bunun ardından da güçlü bir geri sıçrayış yaptı. Bu yazının yazıldığı anlarda ise XMR 132 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 24 saatte de %30 değer kazandı. 20-SMA değerinin üstüne çıkmasıyla beraber XMR fiyatları, bir boğa dalgası yakalanabilirse, 374.6 dolara kadar bir yolculuğa çıkabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Alışların artmasıyla beraber piyasalardaki XMR hacmi 1 milyar doları da geçti. OBV’nin hafif yukarı yönlü trendi de birkaç seanstır piyasalardaki alış baskısının satış baskısını geçtiğini gösteriyor. Awesome Oscillator (AO) değeri de momentumun güçlü bir şekilde boğalar lehine olmasıyla beraber yükseldi.

Waves [WAVES]

blank

Kripto paralarda yaşanan satış dalgasıyla beraber %30 değer kaybeden Waves piyasasında alıcılar 18 dolar seviyesinden devreye girdi. Son birkaç seanstır yukarı yönlü bir hareket hareketler görülse de 29 dolar barajının aşılamamasıyla beraber satıcılar tekrardan kontrolü ele aldı. Awesome Oscillator değerindeki art arda kırmızı barlar ile beraber satış baskısı da piyasalara geri döndü.

Stokastik RSI değerine göre ise bu yazının yazıldığı anlarda WAVES aşırı satış bölgesindeydi ve daha da aşağı bir hareket durumunda 23.16 dolardaki desteğin kırılması söz konusu olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Güncel Haberler

Bitcoin Fiyatında “Ölüm Kesişimi” Görüntüsü Oluştu! – Coinbase Kurucusundan Önemli Açıklama Geldi

Bitcoin ve diğer kripto para fiyatları bu hafta epey zorlu bir süreçten geçti. Mayıs ayında 2.5 trilyon dolara ulaşan...

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Send this to a friend