25 Mayıs 2022, Çarşamba
25.6 C
İstanbul

EOS, Tron (TRX) ve WAVES Fiyat Analizi – 10 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Tron fiyatı son 24 saatte %8.8 gibi etkileyici bir artış yaşadı ve en yakın fiyat tavanı olan 0.095 dolara yakın bir yerden işlem gördü. WAVES de piyasanın en iyi performans gösteren coinleri arasında girdi ve %26.3’lük bir ralli yaşadı. Bununla birlikte coin ayrıca son ayların rekorunu da kırmış oldu.

Binance indirim kodu

Son olarak EOS fiyatı ise %6.4 değer kazanarak son kayıplarını telafi etti. Bununla birlikte analizciye göre EOS fiyatında momentum halen satıcılardan yana olabilir. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatlarını değerlendirdi.

Binance indirim kodu

EOS

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

EOS fiyatı son 24 saatte %6.4 değer kazandı ve bu yazının yazıldığı anlarda 4.78 dolardan işlem görüyor. Fiyattaki yükselişe rağmen fiyat mumları 20-SMA değerinin altında kaldı. Analizciye göre bu durum momentumun satıcılar lehine olduğunu gösteriyor.

Analizci, alış baskısının toparlanmaması durumunda EOS’un son 1 aydaki dip seviyesi olan 4.54 dolar seviyesine gerileyebileceğini düşünüyor.

Samal’a göre yukarı yönlü bir hareket durumunda ise en yakın direnç noktası 5.10 dolarda yer alıyor. 5.10 fiyatının aşılması durumunda EOS fiyatı 1 haftalık zirvesinin üstüne çıkmış olacak.

Analizciye göre EOS’un sahip olduğu diğer direnç noktaları 5.48 dolar, 5.87 dolar ve altcoinin son 5 ayki zirvesi olan 6.34 dolarda bulunuyor.

Tron [TRX]

blank

TRON fiyatı son 24 saatte %8.8 yükseliş gösterdi. Tokenin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 0.091 dolar civarında bulunurken analizciye göre TRX en yakın direnci olan 0.095 doları test etmeye hazırlanıyor. TRON, bulunduğu fiyat seviyesinde bir haftalık dip noktasının üstünden işlem görüyor. Analizciye göre toparlanma dalgası sürerse altcoin son ayların zirvesi olan 0.104 doları tekrar ziyaret edebilir.

Samal, TRON fiyatının toparlanmayı başaramaması durumunda fiyatının son 4 haftanın en düşük seviyesi olan 0.081 dolara, oradan da 0.070 dolara gerileyebileceğini düşünüyor.

İlgili Haber:  Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM) ve Bitcoin Cash (BCH) Fiyat Analizi - 12 Mayıs

Waves

blank

WAVES fiyatı son 24 saatte %26.3’lük bir ralli yaşadı ve bu yazının yazıldığı anlarda 31.02 dolardan işlem gördü. Analizciye göre WAVES fiyatının en yakın direnç noktası 33.02 dolar civarında yer alıyor.

Samal, WAVES’in bir düzeltme yaşaması durumunda ilk desteğinin 30.77 dolarda, ikinci desteğinin ise son bir haftanın en düşük seviyesi olan 27.05 dolar olabileceğini söyledi.

Analizciye göre mevcut fiyat seviyelerinin sürdürülememesi durumunda altcoinin fiyatı son 4 haftanın en düşük seviyesi olan 22.41 dolara kadar gerileyebilir.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar