11 Ağustos 2022, Perşembe
23.7 C
İstanbul

Eth 2.0’da Kilitlenen Toplam Ethereum Miktarı 1 Milyar Dolara Ulaştı

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Mevcut rakamlar, bir ay içinde yaklaşık %3.500’lük bir artışı temsil ediyor.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum 2.0’da kilitlenen toplam Ethereum miktarı şimdi yaklaşık 1 milyar Dolar değerinde.
  • Değer, bir aydan biraz daha uzun bir süre içinde %3.500 oranının üzerinde arttı.
  • Ethereum 2.0 yükseltmesi için eşik, yaklaşık %290 oranında aşıldı.

Şu anda Ethereum’un toplu ağ yükseltmesinin ilk adımı olan Ethereum 2.0 bünyesinde kilitlenmiş 1 milyar Dolarlık Ethereum bulunuyor.

Binance indirim kodu

Ethereum 2.0 depozitosunda toplam 1.526.053 ETH var. Ethereum’un şu anki 660 Dolarlık fiyatına göre, bu 1 milyar Doların üzerindeki bir değere denk geliyor.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Bugüne Kadar Toplam 34 Bin İşlem Gerçekleştirildi

Dune Analytics’e göre 524.288 ETH eşiği %290 oranında aşıldı. Bu, bugüne kadar toplam 34.709 işlemin meydana getirdiği bir bütün olarak başarıldı.

Ethereum 2.0 ağ yükseltmesi, Ethereum’un uzun süredir devam eden ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek de dahil olmak üzere Ethereum ağında birkaç büyük iyileştirme yapmayı planlıyor.

PhutureDAO’nun kurucu ortağı Charles Storry konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “En büyük ikinci blockchain olan Ethereum, yeni bir konsensüs mekanizmasına geçti: hisse ispatı. Kilitli fonlar yatırımcının ve topluluğun yeni modele olan iştahını ifade ediyor. Bu istek, gelecek tasarımlardaki fikir birliği modellerine öncülük edecek.” dedi.

23 – 24 Kasım’da %145 Artış Yaşandı

Ethereum 2.0’a gönderilen toplam ETH miktarı, 23 Kasım ile 24 Kasım arasındaki bir günde en büyük artışını yaşadı. Söz konusu 24 saat içerisinde toplamda %145 artış yaşandı; miktar 285.888 ETH’den 702.848 ETH’ye yükseldi.

24 Kasım’dan bu yana, üç hafta içerisinde ise %117’lik bir artış oldu. Bugün ise toplamda 1.526.053 ETH bulunuyor. Yükselen Ethereum fiyatı da bu süreçte büyük bir rol oynadı.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar