1 Temmuz 2022, Cuma
26.7 C
İstanbul

Ethereum Classic (ETC), Binance Coin (BNB) ve Cosmos (ATOM) – Altcoin Fiyat Analizi – 20 Eylül

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Altcoin piyasasındaki kripto paraların çoğu, Bitcoin ve Ethereum’un ayak izlerini takip ederek yatay seyir izledi. Ethereum Classic son 24 saatte %1.8 değer kaybederek 56.89 dolardaki desteğinin altına indi. Denetimsel endişelerin devam ettiği Binance Coin cephesinde ise yatay seyir izlendi ve son 24 saatte yaşanan %1.7 kayıp ile birlikte altcoin fiyatında bir haftalık dip seviyesine yaklaşıldı. Analizci Anushmita Samal söz konusu altcoinlerin fiyatını değerlendirdi…

Binance indirim kodu

Bu gelişmelere rağmen Cosmos fiyatı ise son 24 saatte yeni bir ralli yaşadı ve kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırdı. Kısa bir süre önce Cosmos ağı, Blockchain’ler Arası İletişim Protokolü’nü hayata geçirmesi ile birlikte yüksek ilgi gördü.

Binance indirim kodu

Ethereum Classic (ETC)

blank

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Ethereum Classic fiyatı yatay seyir izledi ve son 24 saat içerisinde %1.8’lik ufak bir kayıp yaşadı. Analizciye göre, bu yazının yazıldığı anlarda 56.89 dolardan işlem gören 58.09 dolar civarındaki destek noktasının altına indi. Samal, kripto paranın fiyat seviyesinin daha da aşağı inmesi durumunda, ETC fiyatının 50.11 dolara kadar düşebileceğini düşünüyor. Bu seviye en son bir aydan uzun bir süre önce görülmüştü.

Bununla birlikte CMF değeri de altcoine olan sermaye akışlarının artmasıyla birlikte orta hattın üstünde kaldı. Alış baskısı artarsa analizciye göre ETC fiyatı ilk olarak 65.48 dolara, oradan da 70.60 dolara fırlayabilir.

Binance Coin (BNB)

blank

Binance Coin fiyatı son 24 saat içerisinde %1.7 değer kaybetti ve yatay seyir izledi. Bu yazının yazıldığı anlarda altcoin fiyatı 412.3 dolar seviyesindeydi. Analizciye göre yatay hareket trendinin devam etmesi durumunda, aşağı yönlü hareket güçlenebilir ve Binance Coin fiyatı bir haftalık dip seviyesi olan 386.8 dolar civarına gerileyebilir.

İlgili Haber:  Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP), Solana (SOL) - Altcoin Fiyat Analizi - 15 Kasım

Coine ait Awesome Oscillator göstergesi de kırmızı barlar sergiledi. Analizciye satış baskısı azalırsa coinin fiyatı yükselebilir ve en yakın direnç noktası olan 433.5 doları aşabilir. Samal, ek direnç seviyelerinin 460.4 dolar ve 517 dolarda bulunduğunu belirtiyor.

Cosmos (ATOM)

blank

Cosmos fiyatı son 24 saat içerisinde %9.1 değer kazandı ve altcoin bu yazının yazıldığı anlarda 40.03 dolardan işlem gördü. Analizciye göre en yakın direnç noktası ise 40.07 dolarda bulunuyor.

Samal, ATOM fiyatındaki bir düşüş hareketinin, fiyatı en yakın destek noktası olan 35.01 dolara çekebileceğini düşünüyor. Analizci, diğer destek noktalarının ise 29.22 dolar, 25.54 dolar ve 21.50 dolar civarında yer aldığını belirtiyor.

 

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Furkan
Furkan
Ekonomi ve kripto paralara karşı ilgili, bilimi ve okumayı sever

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar