27 Mayıs 2022, Cuma
22.6 C
İstanbul

Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), VeChain (VET) – Altcoin Fiyat Analizi – 25 Kasım

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Kripto para ve altcoin piyasasının düşüş trendine karşı koyamaması ile birlikte Dogecoin fiyatı Kasım tarihinde son yedi haftanın en düşük seviyesine geriledi.

Binance indirim kodu

Diğer taraftan ETH yatırımcıları bir toparlanma dalgası oluşturmaya çalışsa da bu avantajlarını uzun süre korumayı başaramadılar. Analiste göre Ethereum ve Dogecoin için kısa vadeli teknik göstergelerin karmaşık sinyaller veriyor. Analist, VeChain ise bir düşüş eğilimi sergilemeye devam ettiğini belirtti. Analist Yash Majithia, söz konusu kripto paraları değerlendirdi.

Binance indirim kodu

Bir önceki altcoin analizine buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

Ethereum (ETH)

blank

Ethereum fiyatı 18 Kasım tarihinde son üç haftanın en düşük seviyesine kadar geriledi. Boğalar söz konusu satış dalgasına karşı koymaya çalışmasına rağmen 4.357 dolar seviyesinin korunması başarılamadı. Bu yazının yazıldığı anlarda altcoin fiyatı 4.272 dolar seviyesinde bulunuyor. Analiste göre RSI değeri bir yükseliş trendinde bulunuyor ve 52 değeri ile hafifçe boğa lehine bir tablo sergiliyor. Bununla birlikte analiste göre DMI göstergesi ise ayı lehine bir kesişimin kıyısında bulunurken MACD ve AO göstergeleri ise boğa lehine etkinin arttığına dair işaret verdi.

Dogecoin (DOGE)

blank

Dogecoin fiyatı, 26 Eylül tarihinden Ekim ayı sonlarına kadar boğa lehine bir tablo sergilemişti. Bu zaman diliminde köpekli coin %72’nin üzerinde bir ralli yaşamıştı ve 28 Ekim tarihinde de son 11 haftanın en yüksek seviyesine çıkmıştı.

Bunun ardından ise yüksek hacimlerin eşlik ettiği bir satış dalgası gerçekleşti. Fiyatın alçalan bir üçgen formasyonu (beyaz) içerisinde düşüş göstermesi ile birlikte altcoin fiyatı 23 Kasım tarihinde son yedi haftanın en düşük seviyesine geriledi.

Geçtiğimiz gün ise DOGE boğalarının %5’lik bir yukarı yönlü hareket tetiklemelerine rağmen analiste göre en yakın direnç noktası olan 0.2320 dolar seviyesi aşılamadı. Bu yazının yazıldığı anlarda DOGE fiyatı günlük grafiğinde yaşadığı %2’lik gerileme ile birlikte 0.2207 dolardan işlem görüyor. RSI göstergesi 10 Kasım tarihinden bu yana orta hattın altında seyrediyor ve analiste göre bu, güçlü bir ayı etkisine işaret ediyor. Bununla birlikte analiste göre DMI göstergesi ise boğa lehine bir tablo çizdi.

İlgili Haber:  Ripple (XRP), Tron (TRX), Binance Coin (BNB) - Altcoin Fiyat Analizi - 25 Ekim

VeChain (VET)

blank

Son 15 gündür VET fiyatı, boğaların sürekli olarak toparlanma çalışmaları yapmalarına rağmen düşüş trendini sürdürdü.

Bu yazının yazıldığı anlarda VET fiyatı 0.12488 dolardan işlem görüyor. RSI değeri ise analiste göre satıcılar lehine gözüktü. Buna ek olarak, analiste göre DMI göstergesi, güçlü bir yönelimsel trend ile birlikte ayı lehine bir tablo sergiledi.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar