8 Ağustos 2022, Pazartesi
24.7 C
İstanbul

Ethereum Kurucu Ortağı Bu NFT Projesine 3.6 Milyon Dolar Yatırım Yaptı!

Yorum

Bayram Değil Seyran Değil, İngiltere Neden Birden Kripto Dostu Oldu?

İngiltere başından beri Bitcoin ve kriptoya en mesafeli Batılı ülkelerin başında geldi. İngiliz devletinin "resmi olmayan" yayın organı BBC'nin Bitcoin...

Sıkılgan Maymunlar

Türkçe'de "maymun iştahlı" diye çok güzel bir tabir var. Maymun iştahlının sözlüklerdeki tanımı şöyle; "Sevgi ve eğiliminde, beğenisinde kararlılık bulunmayan, bugün...

Bitcoin 2022 Sonunda 4160 Dolar Olabilir..

Ne demiş atalarımız; küsuratlı sayı vereyim de salladığım anlaşılmasın. 2022'nin ayı piyasası şeklinde geçeceği artık netlik kazandı. Bundan sonrası gözyaşı....

Blockchain Trilemması

Blokchain trilemması ifadesini ilk kullanan kişi Vitalik Buterin'dir. Dilemma ikilem anlamına gelirken, trilemma üçlem demektir. Yani bir çıkmaz vardır...

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.
  • Mutant Serumlar, Bored Ape Chemistry Club adlı bir NFT koleksiyonuna aittir ve M1, M2 ve M3 olmak üzere üç farklı katmandan oluşurlar.

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring, 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı. Söz konusu NFT, Ethereum blok zinciri üzerinde işlem gören en pahalı NFT’lerden biri olarak tarihe geçti.

Binance indirim kodu

Ethereum Kurucu Ortağı, 3.6 Milyon Dolara NFT Satın Aldı

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğunun bir parçası olarak ücretsiz olarak hak kazandığı NFT’yi satan bir kişiden 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank blank

BAYC geliştiricisi Yuga Labs, Ağustos ayında orijinal BAYC sahiplerinin NFT’lerini “Mutant Ape” NFT’lerine dönüştürmesini sağlayan “Mutant Serumları” bir airdrop etkinliğinde ücretsiz olarak dağıttı.

Mutant Serum Nedir?

Mutant Serumlar, Bored Ape Chemistry Club adlı bir NFT koleksiyonuna aittir ve M1, M2 ve M3 olmak üzere üç farklı katmandan oluşurlar. M3 ise aralarında en nadir olanı olarak nitelendirilir.

10.000 Bored Ape NFT’sinin her biri yalnızca bir “serum vuruşu” alabilir ve bu sayede 10.000 Mutant Ape oluşturulması için bir yol açmış olur.

Gerring, Mega Mutant Ape dönüşümünü ve “serum içme” etkinliğini Twitter’da canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. Kripto para piyasasında bu denli etkili bir kişi tarafından yapılan duyuru, BAYC topluluğu arasında oldukça heyecan yarattı.

İlgili Haber:  Ünlü K-Pop Grubu BTS, NFT Piyasasına Giriyor!

“Serum içme” etkinliğinin 29 Aralık’ta Doğu Saati ile 21:00’de (Türkiye saati ile 05:00) gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Haberlerimizi Google News, Telegram, Twitter, Discord, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.
Mert Akdoğan
Mert Akdoğan
1996 Denizli doğumlu. Uluslararası İlişkiler yüksek lisans öğrencisi. Ekonomi ve Politik Ekonomi alanlarına ilgili.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar