29 Ocak 2022, Cumartesi
6.6 C
İstanbul

Ethereum Kurucu Ortağı Bu NFT Projesine 3.6 Milyon Dolar Yatırım Yaptı!

Yorum

2022’ye Dair Bir Takım Öngörüler

2022'ye kripto para piyasası kötü bir başlangıç yaptı. Her sene bir önceki yıl kendini yenileyemeyen, uzun vadede kullanıcıları ekosisteminde...

Hiperenflasyon ve Bitcoin

Twitter CEO'su Jack Dorsey Ekim 2021'de ilginç bir tweet atmış ve dünya geneli hiperenflasyonun her şeyi değiştireceğini ve kısa...

Arbitrum Faciası

Yazmasam olmazdı. Geçtiğimiz günlerde Ethereum'un katman 2 çözümü Arbitrum tam tamına 19 saatlik bir kesinti yaşadı. Bu 19 saat...

Kim Bu Web 3.0’ın Sahibi?

Sonda söyleyeceğimi başta söyleyeyim; sahibi sen, ben ve halk değil. Yani en azından şimdilik. Web 3.0 ile ilgili Twitter başta...

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.

Binance indirim kodu

Haberin Özeti

  • Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.
  • Mutant Serumlar, Bored Ape Chemistry Club adlı bir NFT koleksiyonuna aittir ve M1, M2 ve M3 olmak üzere üç farklı katmandan oluşurlar.

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring, 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı. Söz konusu NFT, Ethereum blok zinciri üzerinde işlem gören en pahalı NFT’lerden biri olarak tarihe geçti.

Binance indirim kodu

Ethereum Kurucu Ortağı, 3.6 Milyon Dolara NFT Satın Aldı

Ethereum kurucu ortağı Taylor Gerring kısa süre önce Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğunun bir parçası olarak ücretsiz olarak hak kazandığı NFT’yi satan bir kişiden 888 ETH (3.6 milyon Dolar) karşılığında bir Bored Ape Mega Mutant Serum NFT’si satın aldı.

Uygulamamızı indirin, gelişmelerden ilk sizin haberiniz olsun!

blank

BAYC geliştiricisi Yuga Labs, Ağustos ayında orijinal BAYC sahiplerinin NFT’lerini “Mutant Ape” NFT’lerine dönüştürmesini sağlayan “Mutant Serumları” bir airdrop etkinliğinde ücretsiz olarak dağıttı.

Mutant Serum Nedir?

Mutant Serumlar, Bored Ape Chemistry Club adlı bir NFT koleksiyonuna aittir ve M1, M2 ve M3 olmak üzere üç farklı katmandan oluşurlar. M3 ise aralarında en nadir olanı olarak nitelendirilir.

10.000 Bored Ape NFT’sinin her biri yalnızca bir “serum vuruşu” alabilir ve bu sayede 10.000 Mutant Ape oluşturulması için bir yol açmış olur.

Gerring, Mega Mutant Ape dönüşümünü ve “serum içme” etkinliğini Twitter’da canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. Kripto para piyasasında bu denli etkili bir kişi tarafından yapılan duyuru, BAYC topluluğu arasında oldukça heyecan yarattı.

İlgili Haber:  Twitter CEO’su Jack Dorsey’in İlk Tweet’inin NFT Versiyonunun 2.5 Milyon Dolara Satılması Bekleniyor – Peki NFT’ler Neden Bu Kadar Değerli?

“Serum içme” etkinliğinin 29 Aralık’ta Doğu Saati ile 21:00’de (Türkiye saati ile 05:00) gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca bültenimize abone olun son dakika gelişmeleri kaçırmayın.

Bu haberle ilgili ne düşünüyorsunuz?

En Çok Okunanlar
Send this to a friend