17.7 C
İstanbul
29 Kasım 2021, Pazartesi

Ethereum’un Kurucularından Anthony Di Iorio, ETH’nin Gidişatı ile İlgili Değerlendirmelerde Bulundu!

Önemli Gelişmeler

Son güncelleme: 4 gün önce

blank

Ethereum kurucularından biri olan Anthony Di Iorio, son katıldığı söyleşisinde ETH Blockchain’inin geldiği son noktayı övdü ve ETH Blockchain’inin şu anda olması gereken yerde bulunduğunu söyledi: “Şu anda Ethereum’un geldiği noktayı hayal bile edemezdim ve artık insanlar için ETH, bir tür marka haline dönüştü. Bu çok harika bir gelişme.

blank

Ethereum – Olması Gereken Yer Neresi?

Kısa vadeli performans göz önüne alındığında, piyasada gerçekleşen son satış dalgası ile birlikte ETH’nin değerinin son yedi gün içerisinde %9’un üzerinde azaldığını hatırlatmak gerekiyor. Ancak söz konusu altcoin, haftalık grafiklerinde halen bir sermaye akışı yaşamaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Iorio ayrıca ETH ile ilgili olarak şunları söyledi: “ETH, insanların sadece finans alanında değil diğer birçok farklı sektörde çok sayıda pozitif değişiklik yapabileceklerini fark ettikleri bir proje oldu. Bu altcoin Bitcoin’in yapabileceklerinin ötesine geçti ve hala da geçmeye devam ediyor.

Bitcoin vs Ethereum

BTC ile ETH, insanların daha önce yapmadıkları bir karşılaştırma değildi. Ancak Web 3.0 konusunun iyiden iyiye dillendirilmeye başlanmasıyla birlikte birçok analist, bu karşılaştırmada ETH’nin tarafını tutmaya başladılar. CoinFlip kurucusu Daniel Polotsky de sahip olduğu benzer görüşü şöyle dile getirdi: “Ethereum, Blockchain’i üzerindeki gelişmeleri desteklemek konusunda daha iyi bir iş çıkarıyor ve ‘proof of stake’ madencilik modeli sayesinde daha hafif bir madencilik sistemine geçecek. Bu sayede bence ETH, potansiyel olarak web 3.0’ın temelini oluşturabilir.”

Iorio ayrıca, ETH’nin ‘daha esnek, daha fonksiyonel ve daha programlanabilir’ bir Blockchain sistemi olduğunu belirtti ve bu özelliklerin BTC’de bulunmadığını iddia etti. İlginç bir şekilde, aynı mantık ile JP Morgan analistleri de potansiyel yatırımcılarına Bitcoin yerine ETH hakkında pozitif yorumlarda bulunmuştu.

İlgili Haber:  Efsanevi Milyarder Yatırımcıdan Çok Kritik Bitcoin Uyarısı Geldi! "Ethereum ve Bitcoin'in Sonu..."

Buna ek olarak, ETH kurucusu ayrıca NFT ve DeFi çılgınlığı ile ilgili de birkaç açıklama yaptı. Iorio’ya göre, ETH bu sektörü kullanarak BTC’nin değerini geride bırakabilir. Bu açıklamalarının hemen ardından Iorio ayrıca, Bitcoin’i de sevdiğini ve 2012 yılından bu yana Bitcoin yatırımcısı olduğunu söyledi. Iorio’ya göre BTC’nin amacı, finansal kurumların sahip olduğu eksiklikler ile ülke para birimleri arasında bir köprü görevi görmekti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend