9.8 C
İstanbul
5 Aralık 2021, Pazar

Ethereum Rakibi Solana Büyümeye Devam Ediyor: Solana Tabanlı DeFi Protokolü Cypher’e 2.1 Milyon Dolarlık Finansman Desteği!

Önemli Gelişmeler

Ethereum rakibi Solana blok zinciri, farklı alanlarda büyümeye devam ediyor. Solana tabanlı DeFi protokolü Cypher, 2.1 milyon Dolarlık ilk finansman turunu tamamladı.

blank

Haberin Özeti

  • Ethereum rakibi Solana blok zinciri tabanlı Cypher, 2.1 milyon Dolarlık ilk finansman turunu tamamladı.
  • DeFi protokolü Cypher’in finansman turu, Sino Global Capital, SkyVision Capital ve Blockwall Capital yönetildi.

Ethereum rakibi Solana blok zinciri, farklı alanlarda büyümeye devam ediyor. Solana tabanlı DeFi protokolü Cypher, 2.1 milyon Dolarlık ilk finansman turunu tamamladı. Turu, Sino Global Capital, SkyVision Capital ve Blockwall Capital yönetti.

blank

Cypher Nedir?

Cypher, merkezi olmayan finans (DeFi) alanı ile geleneksel finans arasında entegrasyon kurmayı amaçlayan bir DeFi protokolüdür; bu nedenle de vadeli işlem olanakları sunar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter adresimizden takip edebilirsiniz.

Cypher, merkezi olmayan borsa Serum’un sipariş defteri tarafından desteklenen protokolünü oluşturmak için 2.1 milyon Dolarlık bir finansman turunu duyurdu.

Tur, önde gelen kripto şirketleri Sino Global Capital, SkyVision Capital ve Blockwall Capital tarafından yönetildi. Bu firmalar, proje tam olarak hayata geçtiğinde protokolde önemli bir paya sahip olacaklar.

Cypher kurucularından soyadını açıklamayan “James” isimli bir geliştirici konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Cypher’ın amacı, topluluğun ortaya çıkarmak istedikleri hemen hemen her şeyde pazarlar oluşturmasına ve ticaret yapmasına olanak tanıyan bir yapı oluşturmaktır. Buna bir sürü şey dahildir. Tüccarların çeşitli kripto paraların ilerideki taban fiyatını tahmin etmelerine izin veren NFT vadeli işlemleri veya kurumsal tüccarların ABD ekonomisinde artan mal fiyatlarına karşı önlem alabilecekleri enflasyon türevleri… Aklınıza gelebilecek pek çok finansal araç…” ifadelerini kullandı.

Ethereum Rakibi Solana Güç Kazanmaya Devam Ediyor

Finansman turuna katkıda bulunan Barrett ise “Solana’da başka bir vadeli işlem protokolü yok ve bu yüzden bunun gerekli bir şey olduğunu düşünüyorum; çünkü belli bir arz ile kısıtlanmıyorsunuz.” dedi.

İlgili Haber:  Ünlü Analist: "Bu Altcoin Ethereum'un Katili Olabilir!"

Barrett, vadeli işlemlerin önemli olduğunu çünkü bu alana yatırım yapan kişilerin bir CryptoPunks veya Bored Ape Yacht Club NFT’si alamasalar bile; dolaylı olarak bu alan yatırım yapmalarına olanak sağlayacağını belirtti. Barrett, “Bu, insanların yatırım araçlarına erişimini demokratikleştiriyor.” diye ekledi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Twitter, Facebook, Instagram ve Reddit hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz

En Çok Okunanlar
Send this to a friend